Věra Svobodová

Energie mám na rozdávání, práce se zvládají daleko lépe než dříve

před

po

Energie mám na rozdávání, práce se zvládají daleko lépe než dříve

Je mi 62 let a při výšce 161 cm jsem měla 78,4 kg. Před deseti roky jsem absolvovala jeden program, zhubla 10 kg, ale bohužel jo-jo efekt se dostavil. Problémy s nadváhou mám tedy deset let.  Ráda jsem se dívala v televizi na pořad s doktorem Havlíčkem ohledně hubnutí. Zajímal mě nejen dietní program, ale hlavně, co se dozví klienti o svém zdraví. Nikdy bych ale neměla odvahu se do takového pořadu v televizi přihlásit.

Proto když mi přišla v létě emailem nabídka ze Světa zdraví na diagnostiku a program komplexní nutriční typologie, neváhala jsem ani minutu.  

Vybrala jsem si pobočku v Ústí n.Labem, Špitálské náměstí. Nevěděla jsem, co mě čeká, jestli do toho vůbec půjdu. Bylo to nezávazné měření, tak jsem jela. Z prvního měření jsem byla ale v šoku, můj metabolický věk byl 82 roků. Při nabídce tříměsíčního programu jsem byla hned rozhodnutá, že do toho půjdu. Zarazila mě cena, nebudu povídat, že ne, ale dneska vím, že jsou to informace k nezaplacení.

Seznámení se specialistkou paní Renatou Pešťákovou bylo milé. Vysvětlila mi, jaké chyby při stravování dělám, vysvětlila výsledky měření a pozvala mě na další setkání, kde jsem dostala celý popis a návrh jídelníčku. Trošku jsem byla vedle, neznala jsem ani některé názvy ingrediencí, na to je dneska výborný internet. Začala jsem se "vzdělávat" a vařit dle pokynů. Měla jsem ze začátku trošku špatné svědomí. Takhle jsem se o sebe nestarala, kam mi paměť sahá.

Dneska, za necelé tři měsíce, mám 69,5 kg, úbytek 9 kg, v pase úbytek 11 cm a přes boky 9 cm. Měla jsem plán 10 kg, tak to 1 kg  bych ráda ještě sundala. Byly to ale náročné tři měsíce co se týče dovolených, různých oslav, a přece jsem to takhle krásně zvládla. Naučila jsem se o jídle přemýšlet, vím, kdy bych měla jíst a jaká jídla. Ono mě to vaření začalo i bavit. Příprava je rychlá, jídla jsou chutná a nejsou ani tak drahá, jak se na první pohled zdálo.

Jak se cítím dneska při těchto mírách, to se nedá ani povědět. Energie mám na rozdávání, práce se zvládají daleko lépe než dříve. Jsem hrozně spokojená, skvělá nálada se přenáší i na ostatní členy rodiny.

Velikosti mám o 2 čísla menší, je nádhera si jít koupit nové věci. Samozřejmě, že jsem se i hýbala. Ale to u mě není problém, rádi s manželem jezdíme na kole, rádi chodíme a už se těšíme na zimu. Náš největší koníček jsou totiž běžky. Bude to ti jistě znát, 9 kilo nenosím navíc.

Jsem moc ráda, že "Svět zdraví" existuje, že jsem se o programu vůbec dozvěděla. Velké díky patří hlavně paní Renatě Pešťákové, která mě vždy povzbudila, pochválila a poradila jak dál. Na návštěvy 1x za 14 dní jsem se těšila.

Přeji všem jak specialistkám na výživu, tak i budoucím klientům, hodně úspěchů a zdraví.

Věra Svobodová

Věk: 67
Výška: 161 cm
-7.1 kg
před po
Hmotnost 78 kg 70.9 kg
Obvod pasu 101 cm 88 cm

Další příběh

před

po

Karel Zadražil

Jsem téměř o 18 kilo lehčí. A váhu si bez problémů držím

Moje hmotnost nikdy nebyla ideální, vlastně jsem s nadváhou bojoval už od vojny. Takže když na mě na internetu mrkla reklama Světa zdraví,...

-18 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

529 920
zhubnutých kilogramů
91
poraden
192
specialistů