Jaroslava Lipská

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

před

po

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

Je mi 66 let a nedávno mi moje 39letá kolegyně řekla: "Nikdy bych nevěřila, že se v tomhle věku dá ještě zhubnout." Je momentálně na mateřské dovolené s 10 kg nadváhy. Ujistila jsem ji, že s pomocí Světa zdraví se jich určitě zbaví. 

Nevěřila jsem tomu, že zhubnu

Když mi při první návštěvě výživová specialistka Šárka Hajská s jistotou řekla: "Zhubnete", byla jsem velký nevěřící Tomáš. Nikdy předtím se mi snížit váhu prostě nepodařilo. Omezovala jsem různě jídlo, ale všechno špatně, výsledek nula.

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

Dále jsem se blížila k magickým 90 kg při výšce 170 cm. Ve Světě zdraví mě změřili, zvážili a "potěšili". Můj metabolický věk byl 88 let. Brr… Ale během půl roku konzultací u usměvavé paní Šárky Hajské jsem docela omládla. Dnes již mám jen 77 let a váhu 76,7 kg. Protože dodržuji rady, věřím, že za chvilku mi bude, i metabolicky, mých  66 let.

Jde to i bez omezování se. Stačí jíst správné potraviny

Paní Šárka Hajská mi vytvořila stravovací program s podpůrnými produkty Světa zdraví. Nemám dietu, ale jím v pravý čas ta správná jídla. Ani pochoutky jsem nemusela omezit.

Kamarádka už je tam taky. A jde jí to!

Všechno jsem vyprávěla mé dlouholeté kamarádce ze školy, když jsme spolu užívaly holčičího volného dne v Praze. Druhý den mi volala: "Už jsem tam taky". Po půl roce má 10,5 kg dole a obnovuje si šatník. Tak se, prosím, nebojte, funguje to! A když si budete kupovat kalhoty 42 místo 48, to je pak radosti!

Velké poděkování milým, usměvavým, vzdělaným dámám ze Světa zdraví.

Tabulka výsledků

Jaroslava Lipská

Věk: 67
Výška: 170 cm
-10.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 87.5 kg 76.7 kg
Obvod pasu 98 cm 92 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Martin Hrbek

Musel jsem kompletně vyměnit šatník. Všechno oblečení mi nějak "vyrostlo"

Do Světa zdraví mě nepřivedly žádné  potíže. Netrpěl jsem žádnými problémy, netrpěl jsem ani nadváhou. Aspoň v hlavě ne. Jak je to...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Teplice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
94
poraden
214
specialistů