Jaroslava Lipská

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

před

po

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

Je mi 66 let a nedávno mi moje 39letá kolegyně řekla: "Nikdy bych nevěřila, že se v tomhle věku dá ještě zhubnout." Je momentálně na mateřské dovolené s 10 kg nadváhy. Ujistila jsem ji, že s pomocí Světa zdraví se jich určitě zbaví. 

Nevěřila jsem tomu, že zhubnu

Když mi při první návštěvě výživová specialistka Šárka Hajská s jistotou řekla: "Zhubnete", byla jsem velký nevěřící Tomáš. Nikdy předtím se mi snížit váhu prostě nepodařilo. Omezovala jsem různě jídlo, ale všechno špatně, výsledek nula.

Hubnu a mládnu. A věřím, že to tak půjde dál

Dále jsem se blížila k magickým 90 kg při výšce 170 cm. Ve Světě zdraví mě změřili, zvážili a "potěšili". Můj metabolický věk byl 88 let. Brr… Ale během půl roku konzultací u usměvavé paní Šárky Hajské jsem docela omládla. Dnes již mám jen 77 let a váhu 76,7 kg. Protože dodržuji rady, věřím, že za chvilku mi bude, i metabolicky, mých  66 let.

Jde to i bez omezování se. Stačí jíst správné potraviny

Paní Šárka Hajská mi vytvořila stravovací program s podpůrnými produkty Světa zdraví. Nemám dietu, ale jím v pravý čas ta správná jídla. Ani pochoutky jsem nemusela omezit.

Kamarádka už je tam taky. A jde jí to!

Všechno jsem vyprávěla mé dlouholeté kamarádce ze školy, když jsme spolu užívaly holčičího volného dne v Praze. Druhý den mi volala: "Už jsem tam taky". Po půl roce má 10,5 kg dole a obnovuje si šatník. Tak se, prosím, nebojte, funguje to! A když si budete kupovat kalhoty 42 místo 48, to je pak radosti!

Velké poděkování milým, usměvavým, vzdělaným dámám ze Světa zdraví.

Tabulka výsledků

Jaroslava Lipská

Věk: 67
Výška: 170 cm
-10.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 87.5 kg 76.7 kg
Obvod pasu 98 cm 92 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Pavel Kuthan

Vrátilo se mi sebevědomí a také chuť k aktivnímu přístupu k životu.

Jmenuji se Pavel a v září 2015 mi bylo 61. Více než 16 let nejím maso a ani nic, kde je obsaženo. Snažím se zdravě stravovat. Jsem zeměměřič, takže...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů