Hana Hronovská

Hana zhubla 13 kg

před

po

Hana zhubla 13 kg

 

S váhou jsem nikdy žádné problémy neměla. Po odchodu do důchodu a hormonální léčbě jsem přibrala téměř třicet kilo na váze. Přidaly se i další problémy. Při jakékoli námaze jsem se zadýchávala, bolely mě nohy a přidala se i bolest kloubů. Tehdy mě můj lékař doporučil zhubnout, jestli nechci, aby se mé zdravotní problémy zhoršovaly.

Dostala jsem kontakt na Svět zdraví a konzultovala jsem můj problém s odbornou poradkyní na zdravou výživu. Probraly jsme společně můj každodenní stravovací režim a dosavadní životní styl. Vysvětlila mě, které potraviny jsou pro mě vhodné a které bych ze svého jídelníčku měla vynechat. Sestrojila pro mě jídelníček a naučila mě správnému stravování. Na pravidelných schůzkách jsme kontrolovaly mé výsledky a dohodly se na dalším postupu.

Získala jsem cenné informace a brzy se dostavily první výsledky. Můj zdravotní stav se zlepšil, s váhou jsem šla dolů, pohyb už pro mě není zátěž ale radost.

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu pracovníků ve Světě zdraví za milé a příjemné prostředí. Zvláště pak děkuji moji poradkyni paní Ireně Lukášové za vstřícné jednání a za odbornou pomoc v mém úspěšném hubnutí.

Hana

Tabulka výsledků

Hana Hronovská

Věk: 71
Výška: 167 cm
-13.3 kg
před po
Hmotnost 99.4 kg 86.1 kg
Obvod pasu 118 cm 96 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Andrea Michalíková

Budu žít zdravě i dál.

Jmenuji se Andrea Michalíková, je mi 40 let a mám dvě děti. Na Svět zdraví jsem narazila náhodně na internetu. I když jsem nikdy nebyla...

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Chomutov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů