Hana Hronovská

Hana zhubla 13 kg

před

po

Hana zhubla 13 kg

 

S váhou jsem nikdy žádné problémy neměla. Po odchodu do důchodu a hormonální léčbě jsem přibrala téměř třicet kilo na váze. Přidaly se i další problémy. Při jakékoli námaze jsem se zadýchávala, bolely mě nohy a přidala se i bolest kloubů. Tehdy mě můj lékař doporučil zhubnout, jestli nechci, aby se mé zdravotní problémy zhoršovaly.

Dostala jsem kontakt na Svět zdraví a konzultovala jsem můj problém s odbornou poradkyní na zdravou výživu. Probraly jsme společně můj každodenní stravovací režim a dosavadní životní styl. Vysvětlila mě, které potraviny jsou pro mě vhodné a které bych ze svého jídelníčku měla vynechat. Sestrojila pro mě jídelníček a naučila mě správnému stravování. Na pravidelných schůzkách jsme kontrolovaly mé výsledky a dohodly se na dalším postupu.

Získala jsem cenné informace a brzy se dostavily první výsledky. Můj zdravotní stav se zlepšil, s váhou jsem šla dolů, pohyb už pro mě není zátěž ale radost.

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu pracovníků ve Světě zdraví za milé a příjemné prostředí. Zvláště pak děkuji moji poradkyni paní Ireně Lukášové za vstřícné jednání a za odbornou pomoc v mém úspěšném hubnutí.

Hana

Tabulka výsledků

Hana Hronovská

Věk: 71
Výška: 167 cm
-13.3 kg
před po
Hmotnost 99.4 kg 86.1 kg
Obvod pasu 118 cm 96 cm

Má specialistka


Další příběh

před

Martin Doležal

Potřeboval jsem poradit, jak se zdravě stravovat

Dobrý den, jmenuji se Martin a je mi 33let. Do Světa zdraví mě přivedlo brouzdání po internetu. Už nějakou dobu jsem na svém těle pozoroval...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Břeclav

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů