Michaela Pařízková

Hned dnes, ne až zítra!

před

po

Hned dnes, ne až zítra!

Necítila jsem se ve svém těle vůbec dobře. Neustálé maskování nadbytečných kil oblečením, zatahování břicha a únava – to byly důvody, proč jsem Svět zdraví navštívila.  Mým cílem bylo shodit alespoň 10 kg. Nakonec jsem těch kil odložila víc.

Netvrdím, že to jde hned samo. Je to o vaření, chystání svačin, pevné vůli a začlenění alespoň trošky toho pohybu. U mě to byly svižnější procházky, nic víc nebylo nutné. Jako hlavní ulehčení při přípravě jídel beru to, že není potřeba všechno přesně vážit.

Velikou podporu jsem měla v manželovi. Okamžitě se ke mně se stravováním i sportem přidal. Pro dva se vaří mnohem lépe než pro jednoho.

Opravdu stojí za to překonat lenost, přestat hledat výmluvy a začít se svým životem něco dělat. Hned dnes, ne až zítra. Odměnou za to snažení vám zanedlouho bude mnohem lepší nálada a spousta elánu a chuti do všeho.

Hlavně musím prozradit jméno člověka, který na mě po celou dobu dohlížel, podporoval mě a předával mi cenné informace. Je to velmi sympatická paní Ivana Urbanová. Díky Vám, paní Ivano!

Michaela Pařízková

Věk: 36
Výška: 172 cm
-15.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 88.1 kg 72.7 kg
Obvod pasu 105 cm 81 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslav Macko

Macko Jaroslav

Když jsem ještě aktivně sportoval cca 4x týdně,  vše bylo v naprostém pořádku. Mohl jsem jíst a pít téměř co jsem chtěl. Ovšem po...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

529 920
zhubnutých kilogramů
91
poraden
192
specialistů