Barbora Stiefová

Honba za energií a zdravím

před

po

Honba za energií a zdravím

Mám Crohna, nemocnou štítnou žlázu, anemii a spoustu potravinových alergií. Doma tři děti, epileptického psa a velký dům se zahradou na úklid. Z toho důvodu jsem byla vždy unavená a bez energie. Člověk zkrátka nemůže být živ jen z rohlíků a rýže…a do toho tohle vše obstarávat…to jsem si sice uvědomovala, ale nevěděla jsem, co s tím.

Ve Světě zdraví mi pak otevřely „holky“ doslova oči, když přede mnou objevily celý svět nových potravin… Chovaly se ke mně vždy tak skvěle, že je nemohu suše a odborně pojmenovat. Pak začalo období zkoušení, co mi moje tělo povolí a co ne. Něco prošlo, a tak jsme všichni měli radost…

Do toho mi udělali při vstupu i měření tuku, kde jsem zjistila, že vlastně asi nebude vadit, když pár centimetrů v pase zhubnu…Doplňků jsem bohužel nemohla moc vyzkoušet, protože se to neslučovalo s mým zdravotním stavem, ale jeden jsem si velice oblíbila ( Sunkins - shake), protože to byla po dlouhé době první potravina, která dokázala „ukojit“ můj neustálý vlčí hlad.

Takže, když jsem po půl roce zakončila placenou kůru, byla dole tři kila a boky a pas se zmenšily o šest centimetrů. K tomu spokojená střeva i bříško a i únava ustoupila, co víc si mohu přát?

Samozřejmě hodlám ve všem nadále pokračovat, protože mám ze všeho dobrý pocit, více energie a stabilizoval se mi i krapet zdravotní stav. Doufám, že jsem někomu pomohla v jeho volbě - investici do vlastního zdraví. Protože já třeba docela dlouho váhala (z finančních i odborných důvodů), než jsem zaslala formulář. Dnes jsem ráda, že to tak bylo, protože je můj život díky Světu zdraví lepší a hlavně příjemnější. A co se týká odbornosti, tak se mi líbilo, že se „holky“ neustále vzdělávají a chodí i na různé odborné semináře, takže jejich informace jsou více než aktuální…

Takže ještě jednou DÍKY!

22.10.2019

Barbora Stiefová

Věk: 34
Výška: 169 cm
-3.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 69.8 kg 66.6 kg
Obvod pasu 83 cm 77 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Markéta Beťáková

Na dovolené jsem se styděla obléknout si plavky.

Jsem ráda, že patřím mezi ty, kteří mohou napsat svůj příběh o hubnutí se Světem zdraví a mém boji s přebytečnými kily - i když ono to vlastně...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů