Helena Padalíková

Hubne celá rodina

před

po

Hubne celá rodina

Do světa zdraví jsme se poprvé, já s mámou, dostaly díky dárkovým poukázkám, které jsme vyhrály na plese. Proběhlo první měření a vážení. Když jsme viděly výsledky, hlavně našeho metabolického věku, rozhodly jsme, že začneme se změnou životního stylu spolu s naší specialistkou paní Sobotkovou, která nám všechno vysvětlila. Zjišťovaly jsme, co můžeme jíst v kterou denní dobu, které potraviny jsou pro nás ty nejlepší, a že pro každého jsou vhodné malinko jiné suroviny. Pro dokonalý přehled jsme dostaly svůj výživový plán s doporučeními přímo pro nás a mohly jsme začít s bojem se svojí vůlí a chutěmi.  Zpočátku to bylo těžké vůbec pochopit - např. odpoledne a večer nejíst sacharidy a teď, co jsou vlastně ty sacharidy. Naštěstí jsme to docela rychle pochopily a kila šla rychle dolů. Po pár měsících a krásných výsledcích se k nám připojila i babička a ve svých více jak 70letech se jí podařilo shodit krásných 6kg tuku a šlo to i bez výmluv na věk, ale babička to rozhodně nedělala kvůli kilům ale hlavně pro zdraví, které je nejdůležitější. Já zhubla 8kg tuku a ubrala pěkných pár cm, všichni  se mě ptali, co držíš za dietu a já odpovídala že žádnou, protože diety bývají často nesmyslné a i zdraví nebezpečné, podle mě zdravý životní styl a dieta jsou naprosto rozdílné věci a proto radši jím i tučnější ale zato kvalitnější potraviny, míň soli, cukru, dochucovadel a více přírodních surovin, k tomu nějaký pohyb a hezká postava se rýsuje sama. Maminku zmiňuji až naposledy, její příběh už jste si mohli přečíst dříve a právě ona na sobě zapracovala nejvíc. Máma má špatný kloub a proto je pro ni většina sportů tabu a i přes minimální pohyb se dokázala zbavit 12kg a pokračuje stále dál. Samozřejmě si občas dopřejeme něco nezdravého, ale jakmile si zvyknete na určitý jídelníček, nezdravá jídla, která vám dříve chutnala, vám připadají najednou příliš slaná nebo sladká a vlastně už je ani nepotřebujete. Zdravé jídlo už jí celá rodina a všechny tři generace od babičky po vnučku jsme změnu zvládly. Jsme si jisté, že se nám naše těla odvděčí tím, že nám budou dlouho sloužit. Závěrem chci poděkovat paní Hájkové, že nás vždy vítala s úsměvem a hlavně paní Sobotkové za užitečné rady a pomoc, a že mi dala něco, co můžu předat i dál jednou svým dětem. 

Helena Padalíková

Věk: 23
Výška: 167 cm
-7.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 79.1 kg 71.8 kg
Obvod pasu 83 cm 77 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jana Pořízová

Je nutné si věřit a přestat se litovat.

Hezký den přeji Všem, kteří se rozhodli udělat něco pro své zdraví a pro sebe... Ráda bych se s Vámi podělila o můj „Životní zdravý příběh“. ...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů