Hana Filipová

Do Světa zdraví mě poslal manžel. Já ale pochopila, že to musím dělat jen kvůli sobě

před

po

Do Světa zdraví mě poslal manžel. Já ale pochopila, že to musím dělat jen kvůli sobě

Jsem 43letá máma od třech dětí se 158 cm výšky a hmotností 62 kg a nepřipadám si tlustá. Pravda, hubená mladice taky nejsem, ale tak nějak v normě, řekla bych. No jo, ale manžel začal mít pocit, že bych se sebou měla něco dělat a našel mi Svět zdraví. Hmm tak jdu.

 

Musím to dělat hlavně kvůli sobě, ne kvůli manželovi

 

Moje výživová specialistka mi hned říkala, že to musím dělat jen kvůli sobě, ne kvůli tomu že to chce manžel. Že to musím chtít já. Tak jsem začala docházet s tím, že bych chtěla zhubnout spíš na centimetry a hlavně se naučit lepší stravovací návyky.

 

Výživové návyky už mám zažité, ale tři měsíce by byly málo

 

Vybrala jsem si, že budu chodit půl roku, což byla dobrá volba. Protože za tři měsíce bych si ty návyky nezažila. Teď už přemýšlím o tom, co si udělám za jídlo, že je čas na svačinu, a jde to opravdu samo. Když to dodržuji, nehoní mě mlsná a nemusím stále něco ujídat.

 

Cítím se mnohem lépe a jsem sebevědomější

 

Zhubla jsem sice jen 4 kg, ale vizuálně je to hodně znát a v grafech jsem ve správných číslech. Známí si všímají, že jsem štíhlejší a já se cítím lépe a sebevědoměji. Jsem teď krásná a štíhlá, ale manžel mě stejně vyměnil za slečnu, která je o 16 let mladší než on. Co já si z toho budu dělat hlavu, jsem teď přece krásně tvarovaná a najdu si někoho nového.

 

Takže je důležité to opravdu dělat jen kvůli sobě. Nenechte se do ničeho tlačit, vždy jde jen o vás! Hodně štěstí při hubnutí.

 


 

Tabulka výsledků

Hana Filipová

Věk: 44
Výška: 158 cm
-3.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 62.5 kg 59.4 kg
Obvod pasu 84 cm 82 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jan Lekeš

Už jsem se sebou musel začít něco dělat. Zdravotních problémů přibývalo

Objevilo se u mne plno zdravotních problémů. Vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, problémy se žaludkem (reflux), začaly mne bolet kolena kyčle a...

-20 kg
Poradna
Svět zdraví České Budějovice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

460 704
zhubnutých kilogramů
94
poraden
216
specialistů