Milan Kočí

Hubnutí je překážková dráha

před

po

Hubnutí je překážková dráha

Koncem roku 2018 jsem se nešťastnou náhodou uviděl v zrcadle, ne že bych to netušil. Delší dobu mi bylo divné, že jsou mi všechny kalhoty malé kolem pasu a tak musím nosit všechny trička i košile, jakoby ležérně, tkzv. „přes“.  I ty košile jaksi byly špatně ušité a pořád se rozepínaly, tak v šatníku dominovaly trička. Ten nežádoucí pohled do zrcadla přede mě nekompromisně postavil volbu, že si holt buďto půjdu koupit pončo a nebo něco shodím. Ponča zrovna nebyly na skladě, tak jsem se jenom tak nezávazně rozhodl navštívit „Svět zdraví“.  Nalákala mě tam nabídka, která na mě působila kvalifikovaným dojmem. Mám slabost pro nabídky, když někdo něco dělá a ještě v tom oboru disponuje vzděláním a zkušenostmi a tak jsem se 9.1.2019 ve Světě zdraví uvelebil na váze, která mě ujistila, že ty moje váhy doma nevážily zase tak blbě. 130,5 kg. Hmmm…. Výživová specialistka Katka nemrkla ani brvou a navrhla mi, že si stanovíme cíl 30 kg. Chvilku jsem si myslel, že to nemyslí vážně, tak jsem žertoval a navrhoval 60kg…, ale rychle jsem pochopil, že to vážně myslí a tak jsem začal poslouchat co říká pozorněji. Bylo toho hodně, celková metabolická diagnostika opírající se o rozbor krve. Tak jsem začal. Každý kdo se pokoušel hubnout ví, že první kila dolů jsou relativně snadná, ale postupně se z každého kila dolů stává překážka, kterou je čím dál tím těžší zdolat. Přestat kouřit je sice taky těžké, ale překážka je tam jenom jedna – přestat. Strava bohužel nejsou cigarety, které hodím do koše a díky pevné vůli si další nekoupím. U hubnutí nestačí pevná vůle nedělat jednu věc. Jíst a pít se musí a s tím je spojeno mnoho otázek co, kdy, kolik, jak často a proč. Jíte, kupujete, vaříte i pohybujete se nějak jinak než doposud a tak každá konzultace má co řešit. Mým cílem návštěv ve Světě zdraví se tak nečekaně stalo kromě snížení váhy i sebevzdělání jak jíst. Bílkoviny, sacharidy, tuky se mi díky mojí výživové poradkyni Katce daří kombinovat tak, že dnes 30.9.2019 vážím 107 kg. Takže to máme o 23,5 kg méně než v lednu. Košile už nosím v kalhotech a místo ponča jsem si musel koupit opasek. Program jsem si koupil na 18 měsíců a tak jsem v polovině. Moc se těším, že se nenechám ukolébat a že si to tempo udržím. Svět zdraví mohu rozhodně doporučit, protože to co nabízí, umí. Nikdy jsem tolik nezhubnul a to je mi 64 let. Cítím se teď velmi dobře fyzicky i duševně a chtěl bych tímto Světu zdraví poděkovat.

Milan Kočí

Věk: 64
Výška: 176 cm
-24.4 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 130.5 kg 106.1 kg
Obvod pasu 125 cm 104 cm

Další příběh

před

po

Jan Čihák

Do Světa zdraví jsem přišel se 108 kg a po ukončení programu jsem vážil 98 kg.

Jmenuji se Jan Čihák a je mi 35 let. Poslední roky jsem začal docela nabírat na váze. Vím, že jsem měl špatné stravovací návyky. Jedl jsem...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů