Pavel J.

Hubnutí je v hlavě a je to hlavně o stravě, sebeovládání a disciplíně

před

po

Hubnutí je v hlavě a je to hlavně o stravě, sebeovládání a disciplíně

Měl jsem problém s váhou, hlavně po 30. roku, kdy nehlídané a možná trochu jednostranné potraviny mě dostaly na váhu až 124 kg. Později se mi podařilo snížit na 115, ale pak se již váha pohybovala +-3 kg.

Věděl jsem, že potřebuji svoji hmotnost snížit už jenom kvůli zátěži na klouby a celkovému zdraví. 

Když jsem chodil na rehabilitace, tak mě nejvíce dostalo prohlášení jedné pracovnice: „Pane, ve vašem věku se vám už zhubnout nepovede.“

Vyzkoušel jsem různé metody, zkusil různé antioxidanty, ale spokojen jsem nebyl.

Někdy před Vánoci r. 2018 jsem zahlédl na internetu inzerci Světa zdraví, který podle rozboru krve a několika dalších vyšetření určí stravovací režim. Řekl jsem si, proč to nezkusit.

A tak jsem začal hned v lednu 2019. Bylo mi sděleno dle rozboru, které potraviny jsou pro mě vhodné a které nikoliv, jaké nebezpečí skrývá vnitřní tuk v těle, kvalita potravin atd. Něco jsem věděl, ale mnohé mě překvapilo. Produkty vyráběné speciálně pro SZ jsou účinné. Mě například na klouby velmi pomohl jejich Colagel.

Začal jsem docházet na pravidelné 14denní konzultace do pobočky v Poděbradech k paní Rychterové, která má velice profesionální a lidský přístup. Nikdy jsem netrpěl hlady a je pravda, že ne vždy se mi podařilo režim dodržet na 100 %. Myslím si, že jsem tím ovlivnil i svoji manželku, protože vidím, že i ona se začala stravovat zdravěji. 

Myslím, že hubnutí je v hlavě a stravě a zrovna tak, jako jsem se odnaučil před 13 lety kouřit, je to o sebeovládání a disciplíně.

V lednu jsem měl hmotnost 97,4 kg. Po 7 měsících mám 86,4 kg. V pase -19 cm, vnitřní tuk -5 kg. Cítím lepší pohyblivost. Moje dřívější oblečení jsem musel vyměnit za menší a potěšilo mě, že v normálním obchodě již nemusím sahat po největších číslech velikostí. Myslím, že je to dobrý výsledek, a moje cesta bude dál pokračovat v režimu určeném SZ.

Děkuji jim za to.

Pavel J.

Věk: 62
Výška: 171 cm
-11.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 97.4 kg 86.4 kg
Obvod pasu 115 cm 96 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Anna Piechová

Díky analýze genů a krve jsem štíhlejší o 15Kg

Nikdy jsem si váhu nijak zvlášť nehlídala, ale poslední dobou jsem se necítila ve své kůži. Cítila jsem se unavená, měla jsem návaly tepla....

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Karviná

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů