Iveta Šťastná

I když mám celiakii...

před

po

I když mám celiakii...

I když mám celiakii a musím dodržovat bezlepkovou dietu, přesto jsem paradoxně začala přibírat na váze. Za rok jsem nabrala 10kg.
Pochopitelně mi to vadilo a začla jsem si kupovat větší a volnější oblečení, abych narůstající kila maskovala.Myslela jsem, že když v zimě lyžuji a hraju badminton a v létě jezdím na kole, vše samozřejmě rekreačně a jenom občas,  mám dostatek pohybu a dělám pro sebe dost.
Na Svět zdraví  jsem dostala kontakt od manžela. Asi mi chtěl taktně naznačit, abych se pokusila s těmi kily něco udělat.Moc dlouho jsem se nerozmýšlela, vyplnila formulář a odeslala přes internet.
Kontaktovala mě milá asistentka a domluvila si se mnou pohovor. Pocházím z Ostravy, tak jsem to na Nám.Msgr. Šrámka neměla daleko. Po vstupním převážení na speciální váze jsem šla na pohovor se specialistkou Mgr. Bajgarovou. Ta mi ukázala a vysvětlila výsledky a byla jsem překvapená v jaké nerovnováze je moje tělo.Nejhorší bylo zjištění, že i když je mi 48 let, můj metabolismus je na úrovni 63 let. Paní Bajgarová mi vysvětlila, že se s tím dá něco udělat a já neváhala a přihlásila se do základního tříměsíčního programu. Po vyplnění dotazníku zjistila, jaký jsem metabolický typ a na tomto základě mi sestavila jídelníček a doporučila vhodné potraviny.

Začala jsem jíst pravidelně pětkrát denně, přidala pohyb a výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Měla jsem v plánu shodit 7-10kg. Nyní jsem na konci programu a mám dole 8kg a hlavně centimetry v pase a přes boky. Mohu zase nosit oblečení, které jsem musela odložit. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla, i když jsem byla skeptická, opravdu to funguje.  Nechápu, jak jsem se tak mohla přecpávat sladkostmi a brambůrky, hlavně před spaním.Můj metabolismus se dostal na úroveň 33let. A hlavně pravidelně cvičím. Chodím na HEAT program třikrát týdně a už bez sportu nemůžu být a slyším chválu od kamarádů jak mi to sluší.
Všem, kteří se sebou něco chtějí udělat vřele doporučuji.

 

Iveta Šťastná

Věk: 54
Výška: 165 cm
-8.5 kg
před po
Hmotnost 70.7 kg 62.2 kg
Obvod pasu 85 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Daniela Reslová

Kilo sem, kilo tam…

Když se moje váha před dvěma lety nebezpečně blížila ke stovce, seskočila jsem zděšeně z váhy a řekla si, že s tím musím něco udělat. V té době, v...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů