Petra Karvayová

I s ulcerózní kolitidou to jde ☺

před

po

I s ulcerózní kolitidou to jde ☺

 

 

V měsíci dubnu jsem navštívila poradnu Světa zdraví. Při první konzultaci po přeměření a zvážení jsem nevěřila, jak na tom mé tělo a celkový stav je. Jelikož nejsem úplně zdravá, trpím chronickou ulcerózní kolitidou střev a léčím se se štítnou žlázou.  Přesto jsem se rozhodla, že to zkusím. Od 15.5.2018 jsem tedy pod dohledem paní Michálkové začala hubnout.

Již při první kontrole po 14dnech byly 4 kila dole, tuk šel dolu, první centimetry dole…nevěřila jsem. Začínala jsem na váze 100,2kg byla jsem velká a objemná Nyní je měsíc duben 2019 a vážím 76,5kg vše se srovnalo, tuky jdou dolu, viscerální tuk z 9 je na 5. Vyměnila jsem půlku oblečení (zbyly mi jen ponožky a boty

Petra Karvayová

Věk: 35
Výška: 171 cm
-23.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 100.2 kg 76.9 kg
Obvod pasu 105 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Radomíra Ponczová

Na cestě k novému životu

  Je mi 48 let a celý život bojuji s nadváhou. Zkoušela jsem mnoho diet, některé byly až humorné, ale moje nadváha se mě držela jako...

-23 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

532 896
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů