Petra Karvayová

I s ulcerózní kolitidou to jde ☺

před

po

I s ulcerózní kolitidou to jde ☺

 

 

V měsíci dubnu jsem navštívila poradnu Světa zdraví. Při první konzultaci po přeměření a zvážení jsem nevěřila, jak na tom mé tělo a celkový stav je. Jelikož nejsem úplně zdravá, trpím chronickou ulcerózní kolitidou střev a léčím se se štítnou žlázou.  Přesto jsem se rozhodla, že to zkusím. Od 15.5.2018 jsem tedy pod dohledem paní Michálkové začala hubnout.

Již při první kontrole po 14dnech byly 4 kila dole, tuk šel dolu, první centimetry dole…nevěřila jsem. Začínala jsem na váze 100,2kg byla jsem velká a objemná Nyní je měsíc duben 2019 a vážím 76,5kg vše se srovnalo, tuky jdou dolu, viscerální tuk z 9 je na 5. Vyměnila jsem půlku oblečení (zbyly mi jen ponožky a boty

Tabulka výsledků

Petra Karvayová

Věk: 34
Výška: 171 cm
-23.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 100.2 kg 76.9 kg
Obvod pasu 105 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Karel Havelka

JAK JSEM ZAČAL HUBNOUT SE SVĚTEM ZDRAVÍ

Blížila se plavková sezóna, jak tomu bývá každý rok, a tak jsem si řekl, že je na čase zapracovat na své postavě.  Zaručené diety nějak...

-34 kg
Poradna
Svět zdraví Třebíč

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů