Alena Prchalová

Investice do zdraví byla ta nejlepší investice v životě

před

po

Investice do zdraví byla ta nejlepší investice v životě

V loni v lednu jsem našla na internetu reklamu na Svět zdraví a po dohodě s manželem jsem nás přihlásila . Vzhledem k tomu , že já s nadváhou a dietami bojuji od mládí , tak jsem tomu moc nevěřila , ale chtěla jsem to zkusit . S manželem máme za sebou několik operací páteře , tak nemůžeme se sportu tolik věnovat a tak až díky Světu zdraví a specialistce paní Nikol Michálkové v pobočce Trutnov se nám podařilo , že váha šla dolů a to díky změně jídelníčku. Moc děkujeme a doporučujeme.


 

 

 

Alena Prchalová

Věk: 67
Výška: 163 cm
-12.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 107 kg 94.1 kg
Obvod pasu 115 cm 103 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petr Knittel

 V roce 2011 jsem se rozhodl, že udělám něco se svou váhou. Začal jsem více sportovat a jídlo jsem upravil podle různých doporučení z...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů