Dagmar Havlíčková

Investice do zdraví  se vždy vrátí!

před

po

Investice do zdraví  se vždy vrátí!

Dobrý den, jmenuji se Dagmar a je mi 57 let. Během posledních pěti let jsem přibrala na váze 22 kg. Do Světa zdraví mne přivedl můj partner, který za pomoci olomoucké specialistky paní Romany Pelikánové během půl roku ubyl na váze o 10 kg. Viděla jsem tedy, že i po padesátce se dá váha upravit. Od listopadu docházím ke stejné specialistce a moje váha se během půl roku též snížila o 10 kg. Ve Světě zdraví mi doporučili změny v jídelníčku a více pohybu. Jím pravidelně 3 krát denně. Cukr jsem nahradila čekankovým sirupem, odbourala sladkosti a bílé pečivo. Jím hodně zeleniny, zmenšila jsem přílohy, vedle rybího a drůbežího masa jsem zařadila i maso hovězí. Můj den začíná sklenicí vody s citronem a pak snídám. Pitný režim dodržuji. Při tomto způsobu stravování nemám pocit hladu a únavy. Každý den 20 minut cvičím - cítím se skvěle a užívám si roli veselé, akční babičky. Doporučuji každému, kdo má problémy s nadváhou - netrápit se a navštívit Svět zdraví.

Jsou to odborníci a pomůžou Vám. Mějte své tělo rádi. Investice do zdraví  se vždy vrátí. Já dodržuji naučené stravovací návyky a vím, že ještě nějaké to kilo uberu. Zdraví životní styl nám prodlouží aktivní život.

Dagmar Havlíčková

Věk: 57
Výška: 165 cm
-11.8 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 93.9 kg 82.1 kg
Obvod pasu 102 cm 92 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Radomír Valert

Za půl roku se ze mě stal úplně jiný člověk

Prakticky celý život jsem bojoval s nadváhou, a to i přesto, že jsem odjakživa sportoval. Zaručených diet z časopisů, od známých nebo z...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví České Budějovice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů