Jaroslav Jirásek

Se zdravím jsem na tom byl dost mizerně. A tak jsem musel s nadváhou začít něco dělat

před

po

Se zdravím jsem na tom byl dost mizerně. A tak jsem musel s nadváhou začít něco dělat

Na jaře 2016 mi mou váhu 125 kg důrazně připomněl jeden lékař na pohotovosti v Ústí nad Labem. Tam jsem přišel s bolestmi břicha, pravděpodobně z podrážděného žlučníku. To mě „nakoplo“ k tomu, abych začal přemýšlet, co s tím. Protože mě trápily také bolesti bolesti kolenních kloubů, kyčlí a zad. Bral jsem prášky na tlak, měl jsem zvýšený cholesterol... Zkrátka jsem na tom se zdravím nebyl vůbec dobře. 

Nebylo na co čekat. Objednal jsem se bez přemýšlení

Při surfování na internetu jsem jako na zavolanou narazil na akci Světa zdraví v Ústí nad Labem. Bez dlouhého přemýšlení jsem se tam objednal. Podstoupil jsem základní diagnostiku a s výživovou specialistkou jsem se dohodl na ročním programu s cílem zhubnout 20-25 kg.

Změna životosprávy a zvýšená tělesná aktivita udělaly své

Už po 2 měsících se k mému překvapení dostavily výsledky, se kterými jsem byl spokojen. To mě utvrdilo v tom, abych pokračoval a vytrval. Změna životosprávy podle receptů Světa zdraví a zlepšená tělesná aktivita mě dovedly k tomu, že po 12 měsících jsem o 23 kg lehčí. Srovnal se mi krevní tlak a ustaly bolesti kloubů. Jsem vděčný za rady a odborné vedení výživové specialistky Ing. Lucie Zemanové.

 V nastaveném režimu hodlám setrvat. A se zakoupením klubové karty i nadále pokračovat v občasných kontrolách ve Světě zdraví v Ústí nad Labem.

 A všem, kteří chcete zhubnout, doporučuji: bez váhání navštivte Svět zdraví. Stojí to za to!

Tabulka výsledků

Jaroslav Jirásek

Věk: 72
Výška: 182 cm
-22.7 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 125.4 kg 102.7 kg
Obvod pasu 125 cm 105 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jana Procházková

Ukázkový příběh?

Jana Procházková 29 let Můj příběh je v podstatě ukázkový. Jsem ten typ ženy, co nikdy nebude hubená, popravdě to bych ani nechtěla. Tak před...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Kladno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

460 704
zhubnutých kilogramů
94
poraden
216
specialistů