Jaroslav Vondrák

Jak jsem zhubl ve Světě zdraví na Karláku přes 40kg!!!

před

po

Jak jsem zhubl ve Světě zdraví na Karláku přes 40kg!!!

Koncem r.2017 jsem navštívil obvodního lékaře z důvodu opravdu odporné chřipky. Následně mi  byl zjištěn vyšší cukr a špatná funkce štítné žlázy způsobující téměř nulový metabolismus. Navíc od roku 1972 mám pouze jednu ledvinu. O druhou jsem přišel na vojně. Původně jsem myslel, že nárůst váhy je způsoben tímto. Za 40 let z 60 kg na 120,9 kg. Začal jsem se léčit a pojistil jsem se ještě přihláškou do Světa zdraví na 1,5 roku se závazkem -30 kg, což mi připadalo nedosažitelné. S pomocí lékařských specialistů a hlavně díky osobní  konzultantce paní Pecháčové jsem se dostal při závěrečné kontrole na 79.8 kg, takže celkem úbytek -41,1 kg. Důležitý poměr svalovina -11,3 kg, tuk -29,8 kg. Ostatní hodnoty jako viscerální tuk -50%, tlak 120-130/80, cukr v normálu, hodnoty štítné žlázy rovněž. Spousta ušetřených peněz za nezkonzumované „prasárny“ a zmenšení konzumovaných porcí. 

Dostal jsem písemně zpočátku veškeré podklady, co se týče jídelníčku, laboratorní vyšetření atd.. Myslím, že se mi podařilo pokyny ze 75% dodržet, když jsem zhřešil, tak jsem ihned napravil. Hodně jezdím na kole, ač používám „elektrodopink“ ovšem v minimální míře. Terén kolem Křivoklátu je docela drsný a v mém věku 68 let omluvitelný, neboť si nechci zničit kolena. 

Ještě jednou děkuji pí. Evě Pecháčové za spolupráci, nebyla vůči mně nijak militantní a řešili jsme vše věcně. Naučila mě, hlavně se nepřežírat. To je důležité!!! 

https://goo.gl/maps/Zju2Sa3cK8toCFSz7

Jaroslav Vondrák

Věk: 68
Výška: 175 cm
-41.1 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 120.9 kg 79.8 kg
Obvod pasu 127 cm 101 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Iveta Šťastná

I když mám celiakii...

I když mám celiakii a musím dodržovat bezlepkovou dietu, přesto jsem paradoxně začala přibírat na váze. Za rok jsem nabrala 10kg. Pochopitelně mi...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů