Lucie Lukášková

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví v Jesenici

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví v Jesenici

Do Světa zdraví jsem přišla s tím, že chci trvale zhubnout a udržet si váhu napořád. S pomocí milé výživové poradkyně Mileny Šlechtové jsem začala jíst pravidelně (kupodivu mnohem víc než předtím), správně, dodržovat pitný režim a jak zvládnout nějaké to "hřešení" :-). Za 6 měsíců mám dole 15kg a chci ještě nějaké to kilo zhubnout. Zmizely problémy se zácpou, dýcháním (lepší výsledky astmatu) a po přidání pravidelného pohybu i kondicí. Cítím se mnohem lépe, mizí ospalost a únava. Je to skvělý pocit. Něco málo jsem před návštěvou SZ zhubnula,  ale SAMA BYCH TO NEZVLÁDLA. Investice do zdraví je velice důležitá. Obléknu oblečení, které jsem neoblékla 2 roky a to je skvělý pocit :-)

 

 

Tabulka výsledků

Lucie Lukášková

Věk: 38
Výška: 178 cm
-12.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 120.1 kg 107.9 kg
Obvod pasu 111 cm 97 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Polívková

Polívková Hana

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh , jak a proč jsem se obrátila o pomoc na ,, Svět zdraví „ ve Žďáře nad Sázavou. Já...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů