Lucie Lukášková

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví v Jesenici

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví v Jesenici

Do Světa zdraví jsem přišla s tím, že chci trvale zhubnout a udržet si váhu napořád. S pomocí milé výživové poradkyně Mileny Šlechtové jsem začala jíst pravidelně (kupodivu mnohem víc než předtím), správně, dodržovat pitný režim a jak zvládnout nějaké to "hřešení" :-). Za 6 měsíců mám dole 15kg a chci ještě nějaké to kilo zhubnout. Zmizely problémy se zácpou, dýcháním (lepší výsledky astmatu) a po přidání pravidelného pohybu i kondicí. Cítím se mnohem lépe, mizí ospalost a únava. Je to skvělý pocit. Něco málo jsem před návštěvou SZ zhubnula,  ale SAMA BYCH TO NEZVLÁDLA. Investice do zdraví je velice důležitá. Obléknu oblečení, které jsem neoblékla 2 roky a to je skvělý pocit :-)

 

 

Lucie Lukášková

Věk: 38
Výška: 178 cm
-12.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 120.1 kg 107.9 kg
Obvod pasu 111 cm 97 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jarmila Kubišová

Společně s věkem začala přibývat i kila. Nikdy jsem netrpěla extra nadváhou, ale když se mi začaly dělat faldíky a oblečení bylo těsnější, řekla jsem si dost.

Společně s věkem začala přibývat i kila. Nikdy jsem netrpěla extra nadváhou, ale když se mi začaly dělat faldíky a oblečení bylo těsnější, řekla...

-12 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Břeclav

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů