Jana Kapkova

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví na Smíchově

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví na Smíchově

Nikdy jsem neřešila diety. V práci jsme měli ještě silnější paní,než jsem byla já a ona najednou shodila asi třicet kilo. Na naši otázku,jak se jí to povedlo,nám bylo řečeno,že jí pomohl Svět zdraví a tak jsem si řekla,že bych to také mohla zkusit.Poté jsem viděla na netu nabídku kontrolního vážení a tak jsem tam zavolala.Při první návštěvě jsem se dozvěděla,že to není o dietách,ale o změně stravování,což se mi zamlouvalo.Nechala jsem si udělat krevní testy a už jsem v tom"jela".moje výživová poradkyně Ivetka Lišková mi pokaždé řekla co dělám špatně a nebo naopak dobře. Je pravda ,že jsem při každé návštěvě vážila méně,což mě samozřejmě motivovalo a také to,že se se mnou začal stravovat jinak i můj muž a hubli jsme spolu.Po sedmi měsicich jsem zhubla necelych 10 kilo a cítím se daleko lépe. Děkuji Světu zdraví a hlavně příjemné a milé paní Ivetce Liškové.

Jana Kapkova

Věk: 56
Výška: 158 cm
-9.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 79.3 kg 69.4 kg
Obvod pasu 100 cm 92 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Tereza Stodolová

Terezka Stodolová

Jmenuji se Terezka Stodolová, je mi 9 let. Do Světa zdraví mne přivedly poprvé mé tety Péťa a Jana. Jsou to dvojčata a jedny z mých tet, které mám...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů