Zdeňka Pavlíčková

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví na Smíchově

Jak jsem zhubla ve Světě zdraví na Smíchově

V období přechodu se moje váha z 55kg vyšplhala až na neuvěřitelných 70 kg, pak přišla nemoc a váha ještě stoupla na 75.  Uvědomovala jsem si téměř s každým pohybem, že mám o 20kg víc. Zbytečně. Hledala jsem pomoc. Na internetu jsem objevila Svět zdraví a jeho pobočku v dostupné vzdálenosti. Napsala jsem a hned druhý den domluvila schůzku. Byla jsem velice vlídně přijata.

Z rozboru krve vyšlo najevo, že mám nemocnou štítnou žlázu. Hned jsem se začala léčit.

Pod odborným vedením Romany Němcové jsem během 3 měsíců  zhubla, bez hladu a bez jakýchkoli problémů 7 kg. Cítím se mnohem lépe. V hubnutí chci pokračovat a svůj život změnit. Mé velké díky patří  Romaně Němcové  a také Jiřině Kratochvílové.

Nekupovala jsem si větší oblečení, protože jsem si myslela, že zhubnu. Pak jsem se bála, aby nepraskl zip. 

Když to čteš víš, jak je těžké zapnout bundu. Díky Světu zdraví nejen, že zapnu bundu, ale dokonce jí dám přes sebe. Chceš zažít také ten pocit? 
 

Tabulka výsledků

Zdeňka Pavlíčková

Věk: 61
Výška: 158 cm
-7.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 76 kg 68.7 kg
Obvod pasu 95 cm 95 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeňka Bognerová

Zdravý životní styl začíná v hlavě

Ráda bych také přispěla svým příběhem a hlavně poděkováním celému kolektivu Světa zdraví v Brně na Běhounské ulici, především mé nutriční...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Brno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů