Marie Lelková

Jak se fotografie z dovolené může stát impulsem změnit své stravovací návyky

před

po

Jak se fotografie z dovolené může stát impulsem změnit své stravovací návyky

 

Zdravím Vás všechny

Jmenuji se Marie a je mi 52 let

Nadváhou jsem nikdy netrpěla. Před šesti lety jsem začala přibírat, nejdříve 4 kg ,což bylo pro mě zanedbatelné a vzhledem k mému věku přijatelné. Najednou už byla váha na 70kg a protože byly právě vánoce, i toto jsem si dokázala omluvit.

A jak šel čas , tak se moje váha došplhala až na 85kg.

Jeden víkend jsme s přítelem trávili v Jánských Lázních a šli na malou horskou túru. Na rozcestí jsme potkali manželé, se kterými jsme se chvíli dali do hovoru. Překvapením bylo, když jsme se s nimi sešli u večeře u jednoho stolu.

Povídali si a paní vyjádřila obavy, jak tu túru ve vysokém stupni těhotenství zvládnu. Vysvětlila jsem ji, že těhotná opravdu nejsem, jenom pěkně nakynutá.

Ovšem ani tato skutečnost mě nepřivedla k rozhodnutí s tím něco dělat. Jsem stará a tak můžu být už takhle tlustá, to jsem si řekla.


 

Ke konci roku mi kamarádka poslala ze společné dovolené fotku, kde jsem se nepoznala.

To byl impuls pro mě. V té době jsem se dozvěděla o poradně Svět z draví, kterou jsem posléze navštívila a hned se domluvila na půlroční docházce. Naučila se správným návykům ve stravování.Dnes mám 69kg,  s čímž jsem spokojená,

ale budu pracovat ještě na dalších 4kg. Hlavně mě baví vymýšlet a připravovat si chutná a správná jídla.

Tímto děkuji všem, co se o mě starali a nově příchozím přeji hodně úspěchu.


 

Zdraví Vás Marie


 

v Trutnově, dne 18.11.2019


 

Marie Lelková

Věk: 52
Výška: 165 cm
-10.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 81.5 kg 70.8 kg
Obvod pasu 95 cm 95 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Kynclová

Za 6 měsíců jsem zhubla skoro 17 kg, zbavila jsem se zvýšeného cholesterolu, prediabetu, predispozice ke krevním onemocněním, bolesti kloubů a dalších civilizačních nemocí.

Do Světa zdraví mne přivedla nejen moje váha, ale hlavně můj zdravotní stav a fyzická vyčerpanost. Celý život jsem s váhou bojovala, ale vždy to...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů