Vladimír Prchal

Jak snížit stravou krevní tlak

před

po

Jak snížit stravou krevní tlak

V mládí jsem s váhou neměl problémy, ale jak přibývala léta, váha šla nahoru a nešlo s tím dlouhá léta nic dělat.

 

Snažil jsem se dodržovat různé diety a všechny možné rady, ale nejdříve šlo dolů pár deka a potom několik kil nahoru. Došlo to tak daleko, že váha ukazovala 125kg . Už to bylo na pováženou.

 

Poslední kapkou byla návštěva u zubaře na pohotovosti a ten mi napsal do zprávy ,,obézní pacient'', tak jsem si řekl, že je na čase opravdu něco rázně udělat.

 

Manželka našla na internetu stránky Světa zdraví, i když jsem tomu nevěřil,tak jsme si řekli ,že to zkusíme. Po nějaké době jsem zjistil ,že to začíná fungovat. V poradně světa zdraví v Trutnově mi opravdu dali ty správné rady - úplná změna jídelníčku a váha šla pomalu, ale jistě dolů. I můj problém s vysokým krevním tlakem se vyřešil a mám tlak po tomto úsilí naprosto v pořádku .

 

Této poradně v Trutnově patří veliký dík a všem vřele doporučuji

 

Vladimír Prchal

Věk: 67
Výška: 182 cm
-13.6 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 124.9 kg 111.3 kg
Obvod pasu 126 cm 113 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Anita Hermochová

Netrápím se v posilovně, ale střídám hlavně chůzi, běh a plavání a kila jdou dolů.

Podařilo se mi najít rovnováhu v mém jídelníčku   Už delší dobu jsem bojovala s nadváhou. Jednou se mi sice podařilo zhubnout, ale dostavil...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů