Jana Nýdrlová

Jana shodila již 10 kg

před

po

Jana shodila již 10 kg

Od doby, kdy jsem onemocněla od kousnutí klíštětem,  neustále zápasím s nadváhou. Vliv léku a omezení pohybu způsobilo, že z 60 kg jsem během let dosáhla 85kg. S tím nastaly i další komplikace. Vyzkoušela jsem různé metody hubnutí i tu, kdy jsem užívala léky přímo k tomu určené. Super jsem zhubla, ale následky byly ještě horší a k tomu zcela rozhozený metabolismus. Tudy tedy cesta rozhodně nevedla. Někdy v červenci tohoto roku mě oslovila kolegyně s nabídkou, kterou viděla v časopise.

,,Svět zdraví" nabízel něco, co by měl znát každý člověk. Které potraviny mi svědčí a které mi ubližují. Myslím, že to je základ zdravého hubnutí.

Nejprve mě trochu vyděsilo, že nemohu třeba brambory, meloun nebo kávu. Ale když se dostaví první výsledky a zjistíte, že to FAKT funguje a že vůbec nijak nestrádáte, vyděšení se rázem změní v dost dobrý pocit.

Vždyť během 4měsíců mám dole 10 kg. A je to tím, že jím to co mám jíst. Nechybí mi ani brambory, ani sušenky, máslo... V přírodě je to totiž tak dokonale vymyšleno, že se dá určité jídlo nahradit jiným, aniž by člověk nějak strádal. Jen k tomu nutně potřebujete odborníka, který Vám to vysvětlí a navrhne možnosti, které pouze pro Vás budou ideální.

A takové odborníky ,,Svět zdraví" má.

Osobně navštěvuji pobočku v Jičíně a jsem spokojená s přístupem i s odbornou péčí o moje kila.

Máte pochroumané zdravíčko, nemůžete příliš sportovat a kila navíc Vám nesluší? Vyzkoušejte radu odborníka.

 Nýdrlová Jana

 

Tabulka výsledků

Jana Nýdrlová

Věk: 52
Výška: 162 cm
-12.6 kg
před po
Hmotnost 80 kg 67.4 kg
Obvod pasu 98 cm 84 cm

Další příběh

před

po

Jarmila Heribanová

Nevěřila jsem, že ještě někdy zhubnu. Dnes je moje konfekční velikost o čtyři čísla menší

Při své výšce 162 cm jsem se nebezbečně přibližovala skoro k 110 kg. Byla jsem zoufalá a začala se bát hlavně o své zdraví. Za svůj život jsem...

-24 kg
Poradna
Svět zdraví Třinec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 375
zhubnutých kilogramů
93
poraden
198
specialistů