Ondřej Jun

Jde to!!!

před

po

Jde to!!!

Zdravím všechny, kdo máte stejný problém, jaký jsem měl dříve i já. S pomocí „Zdraví“ ve Žďáře nad Sázavou jsem ho ale vyřešil.

Tak jako spousta z nás, jsem byl věčný „držeč“ diet a po pravdě bez větších úspěchů. Hlavně s jo-jo efektem, který se vždy spolehlivě vrátil ve dvojnásobné síle.

Předsudky o dědičné dispozici, sedavému zaměstnání, nedostatku času a spoustě dalších věcí, kvůli kterým to nejde, jsou už nyní pryč. Díky paní Sobotkové, která se mě ujala, jako bych byl její vlastní, jsme to zvládli.

Po startovací fázi jsme přešli na určitý režim, který plně vyhovoval mně i paní Sobotkové. Je pravda, že začátky jsou těžší, ale jde to!

Pravidelné konzultace a psaní deníčků s konzumovaným jídlem je „nutné zlo“, které mně osobně velice pomohlo. Protože nejsem zrovna typ, který si zapisoval jídlo ihned po jeho zkonzumování, ale někdy až večer a v horším případě až druhý den, mi velice pomohl odklad psaní deníčků za předpokladu, že budu shazovat tukové zásoby do každé další návštěvy, takže jsem měl další z mnoha důvodů, proč chtít uspět ve snižování váhy. Líbil se mi přístup všech i paní na recepci, která mě vždy poctivě zvážila a nabídka vody byla již standardem.

Další kladný bod je, že není důležitá vaše váha, ale poměr svalové hmoty mezi tukovou hmotou, množství vody a hlavně to nejhorší – neviditelné zlo viscerální tuk. Jsem rád, že jsem do tohoto šel.

Podařilo se mi zhubnout a doufám, že v tom budu pokračovat. Ještě bych totiž trochu shodit chtěl, když už teď vím, jak na to.

Jediná negativní věc na tom všem je ta, že musím postupně obměňovat svůj šatník, protože je mi všechno velké.:)

Držím všem palce a nebojte se do toho jít. Ve „Zdraví“ vám určitě pomůžou, protože TO JDE!!!

Ondřej Jun

Věk: 42
Výška: 188 cm
-12.3 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 129.8 kg 117.5 kg
Obvod pasu 129 cm 114 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jiří Prox

Za rok jsem shodil 20 kilo. Bez problémů zapnu i kalhoty, které jsem se chystal vyhodit

Jmenuji se Jirka, bydlím v Poděbradech a je mi 67 let. Vždy jsem měl problém s nadváhou. Od dětství jsem měl „těžké kosti“, částečně je...

-20 kg
Poradna
Svět zdraví Poděbrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů