Kristián Titka

Je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale o změnu životního stylu.

před

po

Je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale o změnu životního stylu.

Pražskou pobočku Světa zdraví jsem vlastně navštívil pár týdnů potom, co jsem se rozhodl, že budu "tlustý" a nebudu to řešit (ono se těch pár kilo navíc při výšce 196 cm lehce ztratí). Nějakou zvláštní náhodou (náhoda = přítelkyně) jsem se dostavil na první konzultaci a zvážení s tím, že se tam nejspíš víckrát neukážu. Pochybovat o tom jsem začal již v momentě, kdy mě přivítala krásná asistentka Beáta. Pár minut nato jsem byl svěřen do rukou půvabné a vždy usměvavé specialistky Evy Kuhnové a to už jsem si říkal, že tomu hubnutí dám asi šanci. 

Na startu bylo skoro 111 kg a po 3 měsících už "jenom" 103 kg.

Těsné oblečení začalo být postupem času volnější, opasek se musel zkracovat a kalhoty se musely začít kupovat o číslo menší. Z každé konzultace jsem odcházel vždy o něco chytřejší, o něco lehčí a díky vždy dobře naladěnému personálu pobočky i s lepší náladou. Původně jsem chtěl napsat, že je to všechno podmíněno kompletní změnou stravování, velkým odříkáním a hladověním, ale nakonec zjistíte, že je to vlastně všechno o několika pravidlech, které je nutné dodržovat a pokud je nedodržíte (tzv. black day), je potřeba se "potrestat" dostatečným pohybem. V podstatě je potřeba dodržet pravidlo "co a kdy".  Samozřejmě k tomu patří v určité míře trocha toho odříkání, objevení a zapomenutí některých potravin a disciplína, kterou jsem o něco výše popřel. Zároveň je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale vlastně o změnu životního stylu.

Závěrem velké díky mé specialistce Evě Kuhnové za její pomoc a velmi profesionální (a přesto velmi lidský) přístup.

Tabulka výsledků

Kristián Titka

Věk: 31
Výška: 196 cm
-9.0 kg
před po
Hmotnost 110.7 kg 101.7 kg
Obvod pasu 99 cm 94 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Irena Kernerová

Dnes mám o 14 kg méně a cítím se skvěle

Ahoj, jmenuji se Irena a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh.  Můj boj s kily! Bydlím v rodinném domku s manželem...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů