Kristián Titka

Je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale o změnu životního stylu.

před

po

Je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale o změnu životního stylu.

Pražskou pobočku Světa zdraví jsem vlastně navštívil pár týdnů potom, co jsem se rozhodl, že budu "tlustý" a nebudu to řešit (ono se těch pár kilo navíc při výšce 196 cm lehce ztratí). Nějakou zvláštní náhodou (náhoda = přítelkyně) jsem se dostavil na první konzultaci a zvážení s tím, že se tam nejspíš víckrát neukážu. Pochybovat o tom jsem začal již v momentě, kdy mě přivítala krásná asistentka Beáta. Pár minut nato jsem byl svěřen do rukou půvabné a vždy usměvavé specialistky Evy Kuhnové a to už jsem si říkal, že tomu hubnutí dám asi šanci. 

Na startu bylo skoro 111 kg a po 3 měsících už "jenom" 103 kg.

Těsné oblečení začalo být postupem času volnější, opasek se musel zkracovat a kalhoty se musely začít kupovat o číslo menší. Z každé konzultace jsem odcházel vždy o něco chytřejší, o něco lehčí a díky vždy dobře naladěnému personálu pobočky i s lepší náladou. Původně jsem chtěl napsat, že je to všechno podmíněno kompletní změnou stravování, velkým odříkáním a hladověním, ale nakonec zjistíte, že je to vlastně všechno o několika pravidlech, které je nutné dodržovat a pokud je nedodržíte (tzv. black day), je potřeba se "potrestat" dostatečným pohybem. V podstatě je potřeba dodržet pravidlo "co a kdy".  Samozřejmě k tomu patří v určité míře trocha toho odříkání, objevení a zapomenutí některých potravin a disciplína, kterou jsem o něco výše popřel. Zároveň je potřeba si uvědomit, že nejde o dietu, ale vlastně o změnu životního stylu.

Závěrem velké díky mé specialistce Evě Kuhnové za její pomoc a velmi profesionální (a přesto velmi lidský) přístup.

Tabulka výsledků

Kristián Titka

Věk: 30
Výška: 196 cm
-9.0 kg
před po
Hmotnost 110.7 kg 101.7 kg
Obvod pasu 99 cm 94 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Kamila Kačmariková

Nezříkám se ani drobných prohřešků

Před dvěma lety jsem náhodou objevila nabídku nezávazné konzultace s následným řešením problémů s váhou a protože jsem nějaké to kilo...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Kde nás najdete

Svět zdraví v číslech

403 598
zhubnutých kilogramů
88
poraden
204
specialistů