Martin Plačko

Je to příjemné, kupuji si menší velikosti a cítím se líp o hodně líp.

před

po

Je to příjemné, kupuji si menší velikosti a cítím se líp o hodně líp.

Jmenuju se Martin a  v současné době je mi 29 let. V roce 2011 jsem začal pracovat jako řidič autobusu a vážil jsem cca 82 kg. Postupem času a špatnou životosprávou (pivo, tučná jídla a hlavně málo pohybu) jsem začal nabírat na váze. V létě 2018 jsem vážil  97 kg!
Věděl jsem, že s tím něco musím začít dělat, ale nebyla ta pravá vůle. V létě jsem si večer po práci dopřával pivo  a poté jsem šel hned spát, takže váha šla opravdu nahoru.

Moje rozhodnutí “s tím něco udělat” začalo, kdy se můj hodně dobrý kamarád Jakub rozhodl, že na léto by chtěl mít zase pěknou postavu, že začne chodit do fitka a zkusí nějakou dietu … Tak jsem začal nad tím přemýšlet a při cestě na poštu jsem zahlédl Svět zdraví, a říkám si, že není co ztratit. Objednal jsem se tedy na konzultaci. Při první konzultaci jsem byl zvážen a změřen, moje míry byly:  výška 174 cm, obvod pasu 110 a 95,9 kg podíl tuku v těle 27 kg a viscerální tuk byl na kritické hodnotě 10!!!

Samozřejmě nic není zadarmo, ale říkal jsem si, že už jsem vyhodil peníze za větší blbosti, tak to zkusím. Prvně jsem byl vyslán na odběr krve, výsledky posoudil lékař, specialistka mě vyzpovídala, a  postupně jsem se dozvěděl, jaké potraviny jsou pro mě vlastně vhodné. 

S programem jsem začal v listopadu 2018 a chodil na konzultace co 2 týdny. Váha opravdu ubývala a v pase jsem také hubl. Cca 2 kila za 2 týdny!! Od ledna 2019 jsem všemu přihodil další level,  koupil jsem si roční permanentku do fitka a zaplatil jsem si i osobního trenéra.  Kila šli ještě více dolů. 
Doporučuji všem zařadit i cvičení !!!

Píšu tento článek na konci června 2019, tj. 7 měsíců po vstoupení do programu Světa zdraví. Měřím stále 174 cm, ale vážím 80,9 kg,obvod pasu mám 96 cm, můj viscerální tuk se snížil na hodnotu 5 !!! Je to příjemné, kupuji si menší velikosti a cítím se líp o hodně líp.
Chtěl bych ještě zhubnout cca 5 kg a aby můj viscerální tuk klesl na hodnotu 3 a níž. Věřím, že to půjde.

Závěrem bych chtěl poděkovat Světu zdraví a také mému  kamarádovi Jakubovi, protože bez jeho prvního impulsu bych asi sám od sebe nezačal…  Děkuju.

Martin Plačko

Věk: 30
Výška: 174 cm
-12.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 95.6 kg 83.4 kg
Obvod pasu 108 cm 97 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Milan Schlögl

Výsledek jsem pocítil po prvních 14 dnech

Do „Světa zdraví“ jsem se přihlásil v květnu s váhou 102.5 kg.  Váhu jsem nedokázal sám zredukovat. Provázela mě dost velká únava, po...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů