Dagmar Petřinová

Je to skvělý pocit, když obleču menší oblečení

před

po

Je to skvělý pocit, když obleču menší oblečení

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. Po přečtení pár příběhů jsem se rozhodla, že do toho půjdu a objednala se na první konzultaci. Chtěla jsem zhubnout hlavně kvůli postavě, protože jsem byla stále nespokojená, a také kvůli zažívacím problémům, které mě trápily.

S radostí jsem sledovala, jak váha ubývá

Na první návštěvě mi byla provedena celková diagnostika těla a s paní specilaistkou jsme společně vše probraly. Ze začátku pro mě bylo nejtěžší vzdát se tučných a sladkých jídel, které jsem jedla v odpoledních a večerních hodinách. Také jsem měla obavy, že nezvládnu jíst pravidelně. S postupem času se všechny obavy rozplynuly a začaly se dostavovat první úspěchy. Docházela jsem na pravidelné kontroly a s radostí sledovala, jak váha ubývá a mizí centimety.

Mám radost, že obleču menší oblečení

Nyní se cítím skvěle. Už nemám zažívací problémy a mám lepší kondici. Je to skvělý pocit, když obleču menší oblečení, které jsem nosila před deseti lety. Váhu si udržuji, ale ještě je mým cílem shodit nějaké to kilčo dolů.

Děkuji Simoně Černé a asistentce Kristýně Kudelňákové za jejich podporu a neustálé povzbuzování. Jsem ráda, že jsem do toho šla a všem návštěvu Světa zdraví doporučuji.

Petřinová Dagmar

Dagmar Petřinová

Věk: 35
Výška: 160 cm
-8.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 65 kg 56.9 kg
Obvod pasu 86 cm 76 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Řehounková

Skvělá proměna

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti z cesty za lepším zdravím. Uvědomila jsem si, že nejsem spokojená sama se sebou. Jednou...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů