Anna Bartizalová

Je to změna, kterou jsem nutně potřebovala

před

po

Je to změna, kterou jsem nutně potřebovala

Nejdříve jsem zkusila vlastní dietu. Zelenina dušená i syrová, špagety, brambory, saláty. A výsledek? 3 kg navíc a především jsem mnohé oblečení prostě nezapnula. Věděla jsem, že to sama nezvládnu. Hodně čtu, tak jsem se s inzerátem Světa zdraví často potkávla a rozhodla jsem se, že se objednám na konzultaci a nelituji.

Přidala jsem i pohyb

Paní specialistka Simona Černá je velmi příjemná a hlavně mě naučila, kolik mám denně sníst jídla a jaké má být jeho složení. Dříve, když jsem šla do kopce, musela jsem se několikrát zastavit a odpočinout si. Od nástupu do Světa zdraví chodím denně 1 hodinu a je to fajn. Vzhledem k mému věku (79 let) chodím po našem velkém sídlišti, protože do lesa se už sama neodvážím. Chůze mi velmi pomáhá i na křečové žíly.

Jsem ráda, že mám energii si vše užívat

Než jsem si zvykla na pravidelnou stravu, tak mi to chvíli trvalo, protože jsem se musela všemu novému naučit. Byla to ale změna, kterou jsem nutně potřebovala. Chodím na pravidelné kontroly a vše mi vyhovuje. Jsem optimista a hodně čtu. Mám velmi dobré vztahy s rodinou, za což jsem moc ráda, a vážím si každého dne. Po padesáti letech jsem prodala náš domek, protože manžel před devíti lety zemřel a na mě samotnou toho bylo moc. Nyní bydlím v bytě 2 + kk, který jsem si nechala opravit a moc se mi líbí. Jsem ráda, že mám energii si vše užívat. Jsem nyní velice spokojená a všem ze Světa zdraví v Příbrami moc děkuji.


 

Anna Bartizalová


 

Anna Bartizalová

Věk: 79
Výška: 153 cm
-6.7 kg
před po
Hmotnost 73 kg 66.3 kg
Obvod pasu 112 cm 99 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Pavla Bohatá

Bylo-nebylo

Kdysi žila jedna žena, která milovala sport a pohyb v kterékoli roční době. Také tomu odpovídal její vzhled. Byla útlá jako proutek. Po nějaké...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2 - Vinohrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů