Zuzana Handlová

Jím mnohem víc a jsem psychicky i fyzicky v pohodě.

před

po

Jím mnohem víc a jsem psychicky i fyzicky v pohodě.

 

Mé předešlé zaměstnání mě donutilo něco pro sebe udělat. Byla jsem z mého zaměstnání již tak unavená, že jsem si říkala, že jestli mi nepomůže správné jídlo tak už nic. Měla jsem fyzicky náročné zaměstnání a o krátké pauze si člověk radši sedl než něco snědl. Nikdy jsem nejedla vyloženě nezdravě, ale spíš jsem nepřemýšlela kdy jím a jedla jsem málo. Vlastně jsem stále jela na úsporný režim.

 

Nejlehčí bylo, že zdravá strava mi chutná. Nejtěžší je najít si čas na přípravu jídla. Většinu času trávím mimo domov a to znamená připravit si krabičky na celý den. Také je těžké chodit do restaurací. Většinou si z nabídky nevyberu.

 

Na Svět zdraví jsem se obrátila hlavně kvůli zdravotní stránce k tomu přišel i úbytek váhy. Nevím jestli je to vyloženě závist některých lidí, ale můj úbytek váhy vzbuzuje spíš negativní reakce. Lidé pořád řeší, co jím, proč to jím, že jsem moc hubená, že mi to nesluší. To že jím kvalitně, o mnoho víc než jsem kdy jedla a že jsem fyzicky i psychicky v pohodě se už ani nepokouším někomu vysvětlovat.

 

Co mi to přineslo? 

Přestala jsem být hladová. Díky tomu, že jsem se naučila jíst bílkoviny mě po sportování nebolí svaly. Zlepšila jsem jídelníček i mému synovi. Začala jsem být více pozitivní. Za nedlouho se naskytlo i nové zaměstnání.  Díky nové energii jsem neváhala a zaměstnání změnila.

 

Na změnu jídelníčku jsem si zvykla hned, protože jsem byla nadšená kolik toho musím za den zkonzumovat. Ze začátku jsem si nebyla jistá co mám v obchodech nakupovat.

 

Bylo to zcela mé rozhodnutí a toto rozhodnutí jsem udělala pro sebe.

 

Na vaření moc času nemám. Vytvořila jsem si rychlovky pro studenou i teplou kuchyni, které mi vyhovují a chutnají. Manžel se synem mají jiné chutě. Nedělá mi problém jim uvařit něco jiného. Plno potravin jsem přehodnotila a obměnila pro celou rodinu. Kupuji spousty zeleniny, ovoce, zařadila do jídelníčku vejce, ryby a nad nákupem potravin přemýšlím.

 

Milá paní Connory je skvělá. Vždy se od ní dozvím něco nového o stravování. Paní Connory je vždy krásná a má dobrou náladu.

 

Jsem moc ráda, že jsem se na Svět zdraví obrátila.

Děkuji...

 

Tabulka výsledků

Zuzana Handlová

Věk: 35
Výška: 168 cm
-5.5 kg
před po
Hmotnost 63.6 kg 58.1 kg
Obvod pasu 86 cm 76 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Lenka Kratochvílová

Zvládla jsem to i s rekonstrukcí bytu.

Zvládla jsem to i s rekonstrukcí bytu. Milá děvčata, touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za péči, kterou jste mi věnovaly. Bude to rok co...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů