Romana Kodetová

Již čtvrtý den mi bylo lépe

před

po

Již čtvrtý den mi bylo lépe

Jmenuji se Romana. Mé zdravotní problémy spolu s narůstající váhou mě donutily zamyslet se nad svým životním stylem. Má neschopnost strávit některé potraviny mě přivedla k objevování nových kombinací jídel, nicméně ani toto nebylo řešením.

Nejíst neznamená automaticky hubnout

Mnoho lidí se domnívá, že když nejí, musí hubnout. Není tomu tak. I přes minimální množství jídla, které jsem dokázala strávit, jsem byla nateklá, nafukovalo se mi břicho a cítila jsem se velmi unavená. Když už nepomohli ani lékaři s různými léky, rozhodla jsem se navštívit Svět zdraví v Benešově, o němž jsem se náhodně dočetla na internetu. Měla jsem zájem o analýzu svého těla.

Individuální výživový plán zafungoval

Paní specialistka Mirka Frydrychová mě velice ochotně přijala, vyslechla a nabídla pomoc. Vytvořila mi individuální výživový plán, který zafungoval. Problémové potraviny jsem nahradila jinými, začala jsem pravidelně jíst a úplně jsem změnila svůj stravovací režim. Lépe mi bylo již po 4 dnech. Nejtěžší na to všem bylo vybočit ze svých stereotypních návyků a začít zcela jinak.

Všem návštěvu vřele doporučuji

Připomínka stavů, kdy mi bylo tak strašně zle, udržuje mou pevnou vůli pokračovat. Lidem, kteří váhají, zda tuto pomoc využijí, mohu návštěvu Světa zdraví jen doporučit.

Kodetová R.

Tabulka výsledků

Romana Kodetová

Věk: 49
Výška: 175 cm
-4.2 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 73.8 kg 69.6 kg
Obvod pasu 91 cm 86 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Andrea Janečková

Mám 11 cm z pasu a 5 cm z boků dole.

Dobrý den, jsem Andrea a ráda bych touhle cestou poděkovala užasným  lidičkám ve Světe zdraví, hlavně paní Hance Králové. I když...

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Valašské Meziříčí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 099
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů