Jana Šolcová

Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A kupuji si oblečení o dvě velikosti menší!

před

po

Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A kupuji si oblečení o dvě velikosti menší!

Píši o svém neustálém boji s nadváhou a obezitou. V mládí to byla nadváha, nad kterou se mi opakovaně dařilo vítězit. Zlom přišel po dvou těhotenstvích. Za 2 a půl roku jsem nabrala neskutečných 22 kilo.
 
Tehdy začalo mé trápení 
 
Vyzkoušela jsem snad všechny známé diety a dostupné pilulky. Opakovaně jsem hubla a zase přibírala. Jo-jo efekt fungoval s plnou silou. Přitom jsem nesladila nápoje, nevyhledávala sladkosti a příležitostně jsem sportovala. V 50 letech jsem začala rezignovat a smiřovat se se svou obezitou. Kila navíc mi vadila zatím jen esteticky.
 
S postupujícím věkem se začaly objevovat pohybové a jiné zdravotní potíže
 
V roce 2010 jsem prodělala operaci žaludeční kýly, která se nepovedla, takže jsem byla po 6 letech objednána na re-operaci. A to byl můj hlavní impulz k rozhodnutí ještě jedenkrát zkusit se sebou něco udělat. Už jsem neřešila jen zhoršující se kondici, ale šlo mi hlavně o zdraví.
 
Náhodou jsem na internetu narazila na stránky Světa zdraví
 
Přečetla jsem si několik článků a příběhů lidí, kteří se rozhodli hubnout s pomocí Světa zdraví. Zpočátku jsem byla velmi skeptická. Nevěřila jsem, že mi něco pomůže, ale strach z další operace mi paradoxně velel: "Udělej se sebou konečně něco prospěšného!". Přihlásila jsem se na analýzu těla a rozbor krve. Začala jsem docházet každých 14 dnů na konzultace a učila se s pomocí paní Kamily Myslíkové měnit svůj jídelníček a způsob stravování. Paní Myslíkové jsem vděčná za její vstřícný přístup a podporu. Vždy mi dodávala pozitivní energii a dokázala pochválit i za drobný úspěch. 
 
Výsledky kolísají, ale nevzdávám se!
 
Sice mé výsledky stále kolísají a v současnosti se mi nedaří snižovat hmotnost, ale nevzdávám se! Musela jsem totiž kvůli operaci, následné dlouhodobé rekonvalescenci a několikaměsíčním zahraničním cestám přerušit několikrát své konzultace včetně dodržování správného způsobu stravování.
 
Ale i tak se cítím mnohem lépe!
 
Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A hlavně: kupuji si oblečení o dvě konfekční velikosti menší. Je to dobrý pocit. Děkuji Vám, paní Myslíková, bez Vás by se mi tato změna nepodařila. Určitě budu pokračovat dál.

Tabulka výsledků

Jana Šolcová

Věk: 65
Výška: 160 cm
-11.6 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 100 kg 88.4 kg
Obvod pasu 120 cm 103 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Eva Nováková

Došlo mi, že sama to nezvládnu

Jmenuji se Eva Nováková a je mi 65 let. Když jsem došla k váze až 79,5 kg a řekla jsem dost. Samotné se mi podařilo shodit 5 kilo Nejdříve jsem...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů