Jana Šolcová

Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A kupuji si oblečení o dvě velikosti menší!

před

po

Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A kupuji si oblečení o dvě velikosti menší!

Píši o svém neustálém boji s nadváhou a obezitou. V mládí to byla nadváha, nad kterou se mi opakovaně dařilo vítězit. Zlom přišel po dvou těhotenstvích. Za 2 a půl roku jsem nabrala neskutečných 22 kilo.
 
Tehdy začalo mé trápení 
 
Vyzkoušela jsem snad všechny známé diety a dostupné pilulky. Opakovaně jsem hubla a zase přibírala. Jo-jo efekt fungoval s plnou silou. Přitom jsem nesladila nápoje, nevyhledávala sladkosti a příležitostně jsem sportovala. V 50 letech jsem začala rezignovat a smiřovat se se svou obezitou. Kila navíc mi vadila zatím jen esteticky.
 
S postupujícím věkem se začaly objevovat pohybové a jiné zdravotní potíže
 
V roce 2010 jsem prodělala operaci žaludeční kýly, která se nepovedla, takže jsem byla po 6 letech objednána na re-operaci. A to byl můj hlavní impulz k rozhodnutí ještě jedenkrát zkusit se sebou něco udělat. Už jsem neřešila jen zhoršující se kondici, ale šlo mi hlavně o zdraví.
 
Náhodou jsem na internetu narazila na stránky Světa zdraví
 
Přečetla jsem si několik článků a příběhů lidí, kteří se rozhodli hubnout s pomocí Světa zdraví. Zpočátku jsem byla velmi skeptická. Nevěřila jsem, že mi něco pomůže, ale strach z další operace mi paradoxně velel: "Udělej se sebou konečně něco prospěšného!". Přihlásila jsem se na analýzu těla a rozbor krve. Začala jsem docházet každých 14 dnů na konzultace a učila se s pomocí paní Kamily Myslíkové měnit svůj jídelníček a způsob stravování. Paní Myslíkové jsem vděčná za její vstřícný přístup a podporu. Vždy mi dodávala pozitivní energii a dokázala pochválit i za drobný úspěch. 
 
Výsledky kolísají, ale nevzdávám se!
 
Sice mé výsledky stále kolísají a v současnosti se mi nedaří snižovat hmotnost, ale nevzdávám se! Musela jsem totiž kvůli operaci, následné dlouhodobé rekonvalescenci a několikaměsíčním zahraničním cestám přerušit několikrát své konzultace včetně dodržování správného způsobu stravování.
 
Ale i tak se cítím mnohem lépe!
 
Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A hlavně: kupuji si oblečení o dvě konfekční velikosti menší. Je to dobrý pocit. Děkuji Vám, paní Myslíková, bez Vás by se mi tato změna nepodařila. Určitě budu pokračovat dál.

Tabulka výsledků

Jana Šolcová

Věk: 65
Výška: 160 cm
-11.6 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 100 kg 88.4 kg
Obvod pasu 120 cm 103 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Martin Med

Zlepšila se mi psychika a zase jsem začal sportovat

Můj příběh začal v roce 2013, když mi těžce onemocněl táta. Hodně se mi zhoršila psychika, což se podepsalo i na mém zevnějšku. Přibral jsem...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů