Jan Loskot

Jsem moc rád, že se mi podařilo zhubnout

před

po

Jsem moc rád, že se mi podařilo zhubnout

Mé jméno je Honza a je mi 11 let. O Světě zdraví mi poprvé řekla maminka a ukázala mi příběhy ostatních dětí. Byl jsem překvapen, jak to jiné děti dokáží, a tak jsem souhlasil, že se sebou budu něco dělat. Já sám jsem si také všiml, že potřebuji zhubnout, což se nám doma nedařilo. Před první návštěvou jsem měl strach, že budu mít hlad a na změnu jídelníčku si nezvyknu. Opak byl ale pravdou.


Teď se cítím mnohem lépe


Po půl roce pravidelných kontrol jsem shodil velkou část tuku v mém těle a naopak přibral na svalech. Za to jsem byl chválen a to mě motivovalo dál pokračovat. Teď se cítím mnohem lépe a při sportu jsem pohyblivější. Také mohu nosit oblečení, které se mi líbí a ne pouze to, do kterého se prostě vejdu.


Všem moc děkuji


Jsem rád, že se mi podařilo zhubnout. Moc děkuji své výživové poradkyni Simoně Černé a její asistentce Kristýně Kudelňákové, ke kterým jsem celou dobu rád chodil .


 

Tabulka výsledků

Jan Loskot

Věk: 11
Výška: 147 cm
6 měsíců
před po
Hmotnost 47.7 kg 47.3 kg
Obvod pasu 81 cm 73 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jan Novotný

„Zakopanej pes“ byl v jídle.

Dobrý den všem, kteří čtou tento příběh. Jmenuji se Honza Novotný a na Svět zdraví jsem přišel náhodou v době, když jsem se rozhodl se...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů