Jaroslava Krotilová

Jsem moc ráda za své rozhodnutí něco pro sebe udělat.

před

po

Jsem moc ráda za své rozhodnutí něco pro sebe udělat.

O Světě zdraví jsem se dozvěděla, když jsem si prohlížela aplikaci v mobilu. Už delší dobu jsem chtěla zhubnout, ale nevěděla jak, takže se mi to věčně nedařilo. Proto jsem neváhala a hned se objednala k paní specialistce Simoně Černé. Po první konzultaci jsem byla rozhodnutá, že do toho jdu.

Měla jsem dost motivací do toho jít

Velkou motivací pro mě bylo zlepšení zdravotního stavu, nižší váha, vzhled a menší velikost oblečení. Ze začátku jsem měla obavy, ale po předání jídelníčku jsem se do toho poctivě pustila a ono to šlo. Docházela jsem na pravidelné konzultace a po každé šla váha dolů. Pomalu jsem si začala všímat, jak se měním.

Svého rozhodnutí nelituji

Dnes jsem moc ráda, že jsem do toho šla, a že jsem se rozhodla pro sebe něco udělat a dále dělat chci. Snažím se, aby ručička váhy už nikdy nešla nahoru, ale s rozumem. Budu se dále řídit radami, které mi paní Černá na každé kontrole dávala. Moc jí děkuji za přístup, který ke mě po celou dobu měla, a všem návštěvu ve Světě zdraví doporučuji.

Jaroslava Krotilová

Jaroslava Krotilová

Věk: 52
Výška: 168 cm
-7.7 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 86.3 kg 78.6 kg
Obvod pasu 105 cm 95 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Neradová

Zlepšila se mi kondice, zdravotní i psychický stav.

Za můj život jsem se mnohokrát snažila zhubnout sama, ale bylo to jak na houpačce, jednou nahoru, jednou dolů. Cestu ke zhubnutí a hlavně...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Chodov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů