Helena Š.

Jsem na sebe hrdá, že jsem si v dnešní uspěchané době udělala čas a už do sebe necpu zbytečnosti, které mému tělu neprospívají.

před

po

Jsem na sebe hrdá, že jsem si v dnešní uspěchané době udělala čas a už do sebe necpu zbytečnosti, které mému tělu neprospívají.

Po narození dcery jsem začala řešit, co vlastně jíme. Luštila jsem složení výrobků a mnohdy se zhrozila, co všechno jsou výrobci schopni do jídla dávat. Představa, že bych to měla dávat malému dítěti, mě děsila. Přes kladný vztah ke zdravému stravování jsem si často nevěděla rady, co si dát ke svačině, aby mě zasytila nebo k večeři, aby se mi dobře spalo. Po některých jídlech mi nebylo vždy dobře a já nechápala proč. Po zhlédnutí rozhovoru s dietologem dr. Petrem Fořtem jsem zamířila do Světa zdraví. Zjistila jsem, jaký jsem metabolický typ a získala seznam potravin, které mé tělo složitěji zpracovává. Tím se mi občasné zažívací problémy okamžitě zmírnily.

Schůzky se specialistou Václavem Vaňkem byly velmi příjemné a motivující. Byl vždy profesionální, usměvavý a trpělivě odpovídal na každou mou otázku. Měla jsem program na půl roku. Zpočátku se mi zdálo, že to je možná moc dlouhé, ale pak jsem byla ráda. Tři měsíce jsem díky lepšímu stravování trochu zhubla a další tři měsíce jsem se učila, jak si váhu udržet. Moje stravování dostalo řád. Největší radost mi udělal úbytek viscerálního tuku, o kterém jsem do té doby neměla ani tušení. K programu jsem si ještě přidala domácí cvičení, které bylo účinné a nebylo časově tolik náročné.

Půl rok ve Světě zdraví udělal můj život příjemnější a rozšířil mi obzory.

 

Zhubla jsem 5kg tuku a 8cm přes boky i pas.

 

Naučila jsem se nové recepty, které může jíst celá rodina. Věnovala jsem půl rok zkoumání, co mému tělu dělá dobře.

Jsem na sebe hrdá, že jsem si v dnešní uspěchané době udělala čas a už do sebe necpu zbytečnosti, které mému tělu neprospívají.

Tabulka výsledků

Helena Š.

Věk: 38
Výška: 164 cm
-5.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 61.6 kg 56.6 kg
Obvod pasu 83 cm 75 cm

Můj specialista


Další příběh

před

po

Bohdana Šíblová

Díky shozeným kilům jsem se mohla začít i pomalu hýbat.

Dobrý den, bohužel se musím také přidat  k věčným dietářkám. Za svůj život jsem jich několik vyzkoušela. Od tukožroutských polévek,...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů