Dana Suchá

Mé okolí mě v hubnutí moc nepodporovalo. Ale já si šla za svým

před

po

Mé okolí mě v hubnutí moc nepodporovalo. Ale já si šla za svým

Je mi 52 let a za poslední dva roky jsem přibrala 5 kg. Při výšce 161 cm jsem tak vážila 69 kg. Necítila jsem se dobře a věděla jsem, že je potřeba s tím něco udělat. 

Mé tělo se cítilo o 15 let starší

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na Facebooku. Poté, co jsem vyplnila a odeslala formulář, mi volala asistenka, která se mnou domluvila termín schůzky. Na první konzultaci jsem se dozvěděla, že mám nadváhu a mé tělo se cítí o 15 let starší. Mým cílem bylo zhubnout 10 kg, vypadat a cítit se dobře. 

Okolí mě příliš nepodporovalo. Ale já si přesto šla za svým cílem

Známí z mého okolí měli negativní postoj k mému hubnutí, ale návštěva ve Světě zdraví mi vždy dodala novou sílu. Naučila jsem se jíst zdravě a správně. Dbala jsem na to, aby v mém jídelníčku bylo hodně zeleniny. Svému tělu jsem také dopřávala více pohybu. Nyní jsem na konci a 6měsíční snažení se vyplatilo. Jsem o 10 kilo lehčí a cítím se skvěle!

Tímto bych moc ráda poděkovala své specialistce. A těm, kteří chtějí zhubnout, doporučuji jít do toho.


 

Dana Suchá

Věk: 54
Výška: 161 cm
-9.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.5 kg 59 kg
Obvod pasu 92 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslava Hejná

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet

Je leden a moje váha je 78 kg, při výšce 168 cm. Je to katastrofa, alespoň pro mne. Cítím se špatně. Jsem nafouklá, unavená, otékají a bolí mě...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Teplice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů