Marcela Chadžijská

Jsem ráda, že se mohu bez pocitu provinění najíst.

před

po

Jsem ráda, že se mohu bez pocitu provinění najíst.

Někdo při stresu hubne, já přibírám. Měla jsem náročné dvouleté období, těžce mi onemocněl manžel. Hodně jsem se mu věnovala, posedávala u něj a vařila ledvinovou dietu. Zdravá výživa především. Sama jsem dlouhou dobu vegetariánka, navíc s nedostatkem pohybu. Postupně jsem zjistila, že se zadýchávám, že neunesu tašku do schodů a nepoznávala jsem se v zrcadle. Nebyla jsem to já, byla jsem doslova oteklá. Chytaly mě křeče do břicha. Zjistila jsem, že váha nemilosrdně ukazuje 89 kg.

Byla jsem celý život zvyklá na svých 64 kg při 164 cm výšky. Manžel se začal uzdravovat a upozorňoval mě na to, jak vypadám. Říkala jsem, že jsem podvyživená. To nebral. Měla jsem stále hlad, snažila jsem se nejíst, ale nic se nedělo, váha se zasekla na jednom bodě. Na akci, kde všichni zhubli v průměru 2,5 kg, jsem já 2,5 kg přibrala.

Proto jsem se vypravila do nutriční poradny, kde mi bylo potvrzeno to, co jsem říkala, podvýživa. Měla jsem absolutní nedostatek svalové hmoty, zato přebytek vnitřních tuků. Chyběly mi mléčné produkty  a maso. Jsem totiž navíc krevní skupina 0 a ta nutně maso potřebuje. Začala jsem jíst 5 x denně, byla jsem přejedená, ale váha šla krásně dolů a přibývalo mi sil.

Důležité pro mě bylo také to, že jsem měla pro manžela černé na bílém, co potřebuji jíst a jak často. Od té doby mi už neříká, že nemám jíst, naopak mi jídlo nabízí. Hubnu min. 0,5 kg za týden, celkově jsem zhubla 7,5 kg za 3 měsíce. Nejdůležitější však je, že se mi vrátila moje původní podoba a postava se formuje. Jsem ráda, že se mohu najíst bez pocitu provinění .

Marcela Chadžijská 66 let, pracující důchodkyně

Tabulka výsledků

Marcela Chadžijská

Věk: 70
Výška: 164 cm
-7.0 kg
před po
Hmotnost 89.2 kg 82.2 kg
Obvod pasu 98 cm 93 cm

Další příběh

před

po

Anna Jakšová

Moje výživová poradkyně - paní Zdeňka Šigutová mi vše vysvětlila a ochotně odpověděla na všechny mé dotazy.

  Dobrý den, jmenuji se Anna Jakšová, je mi 45let.     Za 3 měsíce jsem zhubla 4,5 kg.    Do Světa zdraví ve...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Znojmo

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů