Dagmar Maleňáková

Jsem v kondici a žiji zdravě

před

po

Jsem v kondici a žiji zdravě

Před rokem se mi dostal do rukou letáček, který nabízel konzultaci ve Světě zdraví. Obyčejně na takové reklamy moc nedám, ale poslední dobou jsem se cítila dost unavená a chtěla jsem zhubnout. Proto jsem si řekla, že to zkusím a uvidím zda to bude fungovat. Domluvila jsem si konzultaci.

První schůzka byla až překvapivě příjemná. Čekala jsem, že dostanu „čočku" kvůli svému životnímu stylu, ale opak byl pravdou. Ujala se mě milá, příjemně vystupující poradkyně, slečna Kuchynková. Ochotně mi vysvětlila celkový koncept nového stravování a životního stylu. Také se mnou probrala mé stravování a pitný režim. Bála jsem se, že se budu muset omezovat v jídle a budu hladovět, ale je to přesně naopak. Tento životní styl mě zaujal a dá se říct, že jsem mu propadla.

První výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, což byla motivace pokračovat. S životním stylem se mi také změnil přístup k pohybu. Dříve jsem brala pohyb jako něco, co mi bere energii a je mi nepříjemné, ale teď, když jím menší porce a pravidelně, mám o mnohem víc energie. Nechybí mi ani chuť cvičit, chodit na procházky nebo hrát kuželky. Už nesedím unavená na gauči, ale jsem aktivnější a v pohybu. Abych to shrnula, tento životní styl se mi stal bližší a hlavně se cítím o mnoho lépe.

Po roce tohoto nového životního stylu jsem zhubla 13 kg z původních 115 kg. Klesl mi i krevní tlak. Chci dále pokračovat a zhubnout ještě alespoň 10 kg.

Hlavně bych chtěla všem vzkázat: "Zkuste to, vždyť to děláte pro sebe." A nakonec bych chtěla poděkovat slečně Anetě Kuchynkové, že mi tímto změnila můj pohled na „svět zdraví".

Tabulka výsledků

Dagmar Maleňáková

Věk: 50
Výška: 166 cm
-13.0 kg
před po
Hmotnost 114.9 kg 101.9 kg

Další příběh

před

po

Milan Schlögl

Výsledek jsem pocítil po prvních 14 dnech

Do „Světa zdraví“ jsem se přihlásil v květnu s váhou 102.5 kg.  Váhu jsem nedokázal sám zredukovat. Provázela mě dost velká únava, po...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů