Hong Ngo

Jsem velice spokojená, všichni tvrdí, že vypadám mladší

před

po

Jsem velice spokojená, všichni tvrdí, že vypadám mladší

Po porodu jsem přibrala 25 kg a měla jsem malé sebevědomí. Pokaždé, když jsem potkala někoho, kdo mě dlouho neviděl, to první co jsem slyšela bylo, jak jsem hooooodně přibrala! Také jsem měla zdravotní problémy, často jsem byla unavená, špatně se mi dýchalo a bolelo mě na hrudi. To všechno mě donutilo přijít na vstupní konzultaci do “Svět zdraví” na Chodově. Nechala jsem si udělat rozbor krve, kde mi ještě k tomu zjistili, že mám vysoký cholesterol a viscerální tuky, metabolický věk 41. V té chvilce jsem se rozhodla. Budu sem chodit a udělám něco s mým stavem za jakoukoliv cenu.

Přidala se i celá rodina

Chození do “Svět zdraví” mi hodně vyhovovalo. Slečny jsou profesionálové ve svém oboru. Řídila jsem se podle pokynů specialistky Hany Vejvodové a šlo to dolů perfektně! Hodně mě naučila. Hlavně na co si dávat pozor při kupování potravin. Byla milá a ochotná vše vysvětlit. Nejtěžší bylo vidět ostatní jíst nezdravé produkty, které jsem se musela odnaučit konzumovat. Pomalu se ke mně přidali ostatní z rodiny, protože jsem pokaždé u jídla říkala, jak to je nezdravé, a jak se to bude projevovat na zdravotním stavu mých milých. Tak jsme se celá rodina začali stravovat zdravěji.

Velká spokojenost i s produkty

Doplňkové produkty od SUNSKIN a.s. mi také vyhovovaly. Jak cenově tak účinkově a velký bonus, že je to vyrobeno v ČR. Zkoušela jsem předtím různé produkty z Koreje nebo Japonska, ale účinek nebyl znát. Mezi mé oblíbené produkty musím zařadit Wake me up, Slim active, Enzymix atd.

Budu pokračovat dále

První fotku jsem si pořídila až dva měsíce po začátku programu. Tehdy už jsem viděla výrazný úbytek váhy, proto jsem se konečně nechala vyfotit. Dnes už mám cca 12kg dole a nemůžu být spokojenější. Metabolický věk už mám jen 15 let. Všichni tvrdí, že vypadám mnohem mladší. Budu dále dodržovat svůj jídelní plán zdravého stravování a budu se snažit být v pohybu, jak jen to půjde vzhledem k mé sedavé práci. Tajemství úspěchu je být na sebe tvrdý! Těším se na všechna další sezení se slečnou Vejvodovou.

 

Minh Ngo

Hong Ngo

Věk: 28
Výška: 163 cm
-12.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.4 kg 56.4 kg
Obvod pasu 93 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Petr Zimmermann

Já jsem takto "omládl" o 44 kilogramů za dvanáct měsíců

Během dvanácti měsíců jsem zhubl o 44 kilogramů Za uplynulý rok se mi podařilo zhubnout téměř o 44 kilo, a pokud za to někomu vděčím, tak asi své...

-42 kg
Poradna
Svět zdraví Teplice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů