Jan Leitner

Po rozvodu se všechno zvrtlo. Špatnou životosprávou jsem se dostal až na 140 kilo

Po rozvodu se všechno zvrtlo. Špatnou životosprávou jsem se dostal až na 140 kilo

JE MI 64 LET A DNES SE MI VÁHA POHYBUJE OKOLO 110 KG. KDYSI JSEM BYL VRCHOLOVÝ SPORTOVEC - SKOK DALEKÝ, VÁŽIL JSEM 90-92 KG. PO SKONČENÍ SPORTOVNÍ KARIÉRY JSEM MĚL BĚHEM PÁR LET VÁHU 110-115 KG. A KOUŘIL JSEM.

PO ROZVODU SE TO VŠECHNO ZVRTLO

VE 49TI LETECH JSEM SE ROZVEDL A ZAČAL JSEM MÍT ŠPATNOU ŽIVOTOSPRÁVU, NEPRAVIDELNÉ JÍDLO, TÉMĚŘ DENNĚ PIVO... VÁHA SE POSTUPNĚ ZVYŠOVALA. ZE DNE NA DEN JSEM PŘESTAL KOUŘIT. CHTĚL JSEM PŘESTAT A PŘESVĚDČIL JSEM SE. NEMĚL JSEM ŽÁDNÝ ABSŤÁK. AKORÁT JSEM BĚHEM ROKU RYCHLE PŘIBÍRAL, NAJEDNOU JSEM MĚL 135 KG. NEPRAVIDELNÁ STRAVA, DENNĚ PIVO A PO PÁR LETECH JSEM SE DOPRACOVAL K VÁZE 140 KG.

"ZÁZRAČNÉ" PILULKY NEZAFUNGOVALY, PŘEKVAPIVĚ...

TAK JSEM SI KOUPIL "ZÁZRAČNÉ" PILULKY NA HUBNUTÍ ZA 1000 KČ, DRUHÝ DEN JSEM JE VYHODIL A VYNADAL SI. POSTUPNĚ JSEM SI UVĚDOMIL, ŽE SÁM TĚŽKO SNÍŽÍM SVOJI VÁHU. SNAŽIL JSEM SE, NAPŘ. JSEM PŘESTAL ÚPLNĚ JÍST UZENINY. PO DALŠÍCH PÁR MĚSÍCÍCH JSEM SE ROZHODL NAVŠTÍVIT ODBORNÍKA NA OBEZITU. ROZHODL JSEM SE PRO SVĚT ZDRAVÍ VE ZNOJMĚ.

ZE DNE NA DEN JSEM VŠECHNO ZMĚNIL

PRVNÍ MOJE OTÁZKA BYLA, ZDA MŮŽU PŘIJÍT I KDYŽ MÁM UŽ 63 LET. A TAK JSEM ZAČAL DOCHÁZET NA PRAVIDELNÉ KONZULTACE. SNÍŽIT VÁHU JSEM CHTĚL, MĚL JSEM UŽ 145 KG. ZE DNE NA DEN JSEM ZMĚNIL SVOJI ŽIVOTOSPRÁVU, STRAVOVÁNÍ, PRAVIDELNOST, ŽÁDNÉ PIVO. VŮBEC MI TO NEDĚLALO ŽÁDNÉ PROBLÉMY, NEBOŤ JSEM CHTĚL SNÍŽIT VÁHU. NIKDY JSEM NEVAŘIL, A TAK JSEM SE SE SVOU VÝŽIVOVOU PORADKYNÍ ZAČAL UČIT VAŘIT A POZNÁVAT ZDRAVÉ POTRAVINY. 

POHYB MI DĚLAL PROBLÉMY

VÁHA SE SNIŽOVALA AŽ MOC RYCHLE. PO ROCE JSEM SE DOSTAL AŽ NA 106 KG. URČITÝ HANDICAP JSEM MĚL - ŽÁDNÝ POHYB. JAKÝKOLIV POHYB NEBO CVIČENÍ MI PŮSOBILO VELKÉ BOLESTI KLOUBŮ. DO ZNAČNÉ MÍRY POZŮSTATEK SPORTU. BRAL JSEM PRÁŠKY NA VYSOKÝ TLAK A NA SNÍŽENÍ TEPOVÉ FREKVENCE. PO PŮL ROCE JSEM JE SAMOU RADOSTÍ VYSADIL. VELMI PŘIJEMNÉ ZJIŠTĚNÍ!

PO ROCE PROBLÉMY ZMIZELY

PO VÍCE NEŽ ROCE MI NEDĚLÁ ŽÁDNÝ PROBLÉM SE PRAVIDELNĚ STRAVOVAT, VYBÍRAT SI TO, NA CO MÁM CHUŤ, V RÁMCI DOPORUČENÝCH SUROVIN - A ŽE JICH JE HODNĚ. I NA TO PIVO CHODÍM, ALE S MÍROU. 

SÁM BYCH TO NEZVLÁDNUL

SE SVĚTEM ZDRAVÍ JSEM VELMI SPOKOJENÝ. BEZ KONZULTACÍ U NICH BYCH SE NEDOSTAL NA ROZUMNOU VÁHU. VELMI DĚKUJI Bc. LUCII DRLÍKOVÉ A KOLEKTIVU SVĚTA ZDRAVÍ VE ZNOJMĚ.

Tabulka výsledků

Jan Leitner

Věk: 65
Výška: 186 cm
-35.5 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 144.9 kg 109.4 kg
Obvod pasu 137 cm 113 cm

Další příběh

před

po

Ladislav Holub

Ladislav zhubl ve Světe Zdraví 40 Kg

    Padesát kilo za osm měsíců... Při výšce 180 centimetrů a váze 133 kilogramů jsem začínal míti zdravotní potíže. Bolesti kolen,...

-50 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

483 599
zhubnutých kilogramů
92
poraden
200
specialistů