Martina Opluštilová

Každé sezení bylo moc příjemné, za půl roku se mi podařilo zhubnout 10 kg

před

po

Každé sezení bylo moc příjemné, za půl roku se mi podařilo zhubnout 10 kg

Po

 

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Světu zdraví za to, že se konečně cítím zase dobře.

S váhou jsem měla problémy už od dětství, v pubertě se mi podařilo zhubnout, ale v těhotenství jsem "úspěšně" přibrala 30 kg, po porodu jsem byla skoro na 90 kg, no hrůza. V průběhu dvaceti let jsem po různých dietách vždy trochu zhubla a pak zase nabrala .. samozřejmě jsem se necítila dobře ani psychicky, ani fyzicky.

Jednoho dne mi kolegyně z práce řekla o Světu zdraví, tak jsem se tam vydala a řekla jsem si, že to zkusím. Už na první dojem mi bylo prostředí i celý tým tohoto zařízení velice příjemné. Ujal se mě sympatický pan Jakub Jelínek, který mi pomohl naučit se, jak správně jíst a celkové životosprávě. Každé sezení bylo moc příjemné.  

Za půl roku se mi podařilo zhubnout 10 kg. Cítím se moc dobře, nepřejídám se, jím pravidelně, cvičím a vymizely i různé zdravotní problémy.

Ještě jednou děkuji a všem kteří se rozhodnou zkusit to také, držím moc palce ... stojí to za to :).

 Opluštilová Martina

Tabulka výsledků

Martina Opluštilová

Věk: 45
Výška: 171 cm
-8.8 kg
před po
Hmotnost 72.6 kg 63.8 kg

Další příběh

před

po

Jana Kmoníčková

Během půl roku -15 kg

Jmenuji se Jana a je mi 31let. Po dětech jsem se snažila zhubnout různými dietami, ale marně. Když jsem náhodou narazila na stránky Světa zdraví a...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů