Jana Tomanová

Když všichni, tak i já…

před

po

Když všichni, tak i já…

Moje dcera a vnučka začaly chodit do Světa zdraví, a když jsem viděla jejich výsledky, rozhodla jsem se jít na základní diagnostiku. Po zjištění v jakém stavu jsou mé cévy a jaký je můj metabolický věk  jsem si řekla, že to musím změnit. Ze začátku pro mě bylo těžké pochopit co a kdy jíst, protože můj stravovací režim byl úplně jiný, netušila jsem co jsou sacharidy a co bílkoviny. Myslela jsem, že málo jídla rovná se hubnutí a ono je to přesně naopak. Díky své skvělé poradkyni Haně Sobotkové a za podpory své rodiny se mi podařilo změnit své návyky. Cítím se dobře, nemám už problémy se zažíváním a mám více energie.

Tabulka výsledků

Jana Tomanová

Věk: 25
Výška: 170 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 131 kg 131 kg
Obvod pasu 114 cm 114 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Šárka Šimečková

Nikdy jsem nebyla super štíhlá.

Dobrý den, jmenuji se Šárka a v březnu mi bude 40 let. Nikdy jsem nebyla super štíhlá a vždy jsem se spíše s váhou potýkala. Naše rodina vždy...

-24 kg
Poradna
Svět zdraví České Budějovice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů