Jana Tomanová

Když všichni, tak i já…

před

po

Když všichni, tak i já…

Moje dcera a vnučka začaly chodit do Světa zdraví, a když jsem viděla jejich výsledky, rozhodla jsem se jít na základní diagnostiku. Po zjištění v jakém stavu jsou mé cévy a jaký je můj metabolický věk  jsem si řekla, že to musím změnit. Ze začátku pro mě bylo těžké pochopit co a kdy jíst, protože můj stravovací režim byl úplně jiný, netušila jsem co jsou sacharidy a co bílkoviny. Myslela jsem, že málo jídla rovná se hubnutí a ono je to přesně naopak. Díky své skvělé poradkyni Haně Sobotkové a za podpory své rodiny se mi podařilo změnit své návyky. Cítím se dobře, nemám už problémy se zažíváním a mám více energie.

Jana Tomanová

Věk: 25
Výška: 170 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 131 kg 131 kg
Obvod pasu 114 cm 114 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Helena Pažoutová

Své docházky do Světa zdraví nelituji a rozhodně bych ji doporučovala všem, kteří mají se svojí váhou problém

Jmenuji se Helena Pažoutová, je mi 41 let a měřím 157 cm. Ještě před 2 lety jsem měla váhu 62 kg a tu jsem si bez problému udržovala. V únoru 2012...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů