Markéta Kubátová

Klientka Markéta - 3 měsíce s Lýdou a 10 kg dole !!!

před

po

Klientka Markéta - 3 měsíce s Lýdou a 10 kg dole !!!

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající životospráva a vůbec celkově studentský život se na mě a hlavně na mé váze dosti podepsal.

Dříve jsem si myslela, že dieta ve formě sníst toho co nejméně a hlavně light potraviny, mě dostane na vytouženou váhu. Dnes už vím, o co se jedná a vím, že být zdravá a krásná neznamená utrpení ani hladovění.

O této společnosti jsem se dozvěděla z časopisu Dieta a dlouho jsem přemýšlela, zda se jim svěřit do péče. Trochu mě ovšem musela popíchnout i rodina, ale dík jim za to. 

Mohla jsem se setkat se suprovým profesionálním kolektivem, který mě moc pomohl. Ta čísla na váze už byla opravdu hrozivá a začínala jsem pomalu nemít ráda sama sebe. Moje specialistka Mgr. Lýdie Stodolová mě na první informační schůzce vše dopodrobna vysvětlila a už nebylo o čem přemýšlet. Je prostě čas začít něco dělat. Je opravdu potřeba slyšet názor odborníka, aby se člověk odhodlal a stále to pouze neodsunoval na druhou kolej. Díky správně sestavenému jídelníčku a dobrým radám jsem se pomalu, ale jistě pustila do své nové životní etapy.

Dozvěděla jsem se důležité informace o skladbě jídelníčku, vhodných a nevhodných potravinách. A dále i  o tom, že psychická a fyzická kondice je nedílnou součástí správné životosprávy. Od své specialistky jsem na každé návštěvě dostala spoustu tištěných materiálů, které mě pomáhaly ať už při výběru vhodných potravin, receptů tak i jak vyzrát na vánoční období a jak asertivně vystupovat při svátečních návštěvách.

Se světem zdraví jsem během svého tří měsíčního programu zhubla téměř 10kg, z toho bylo 8 kg tuku. Není nic lepšího než když vám je volné oblečení, které jste nosila. Můžete obléci věci, které byly schované na dně skříně a okolí vás chválí jak moc vám to sluší.

Vyzkoušela jsem i doplňky pro hubnutí a mohu jen doporučit, užívala jsem Siluettku a čaj In Thermo. Skvělí pomocníci. Už je to přes dva měsíce co jsem program skončila a musím říct, že mě už  neláká vrátit se k předešlému jídelníčku. Proč taky?? Neříkám, že je vše na 100 % . Občas prostě potřebuji obalit nervovou soustavu, takže  kostička kvalitní čokolády nebo dvě deci vína mě prostě dohoní, ale důležité je pro mě, že se cítím skvěle, šťastně a spokojená ve svém těle. Mám pravidelnou pohybovou aktivitu 2-3 hodiny týdně a ty endorfiny a dobrý pocit po cvičení jsou nenahraditelné. Mojí velkou motivací v hubnutí a v nalezení té správné cesty je i plánované těhotenství. Chtěla jsem pro sebe udělat maximum, abych věděla jak se stravovat a dokázat se s touto životní změnou lépe vyrovnat a aby  přibraná kila zase rychle zmizela.

Chtěla bych touto formou moc poděkovat své specialistce Lýdě a celému kolektivu trutnovské pobočky Bodyhelp za lidský a profesionální přístup, za dobré rady a velkou pomoc.

Vřele doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout. Tato investice se vyplatí. Budete šťastní a bude
vám skvěle. :-)


Hezký den
Markéta 24, Vrchlabí

Markéta Kubátová

Věk: 31
Výška: 175 cm
-9.1 kg
před po
Hmotnost 82.2 kg 73.1 kg
Obvod pasu 88 cm 82 cm

Další příběh

před

po

Lenka Dušková

Nyní po šesti měsících vážím o 16,5 kg méně, ubylo 16 cm v pase a 18 cm přes boky.

Ze zdravotních důvodů mi moje lékařka doporučila zhubnout. Měla jsem vysoký krevní tlak a léčila jsem se s nedomykavostí srdeční chlopně. Navíc...

-17 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů