Markéta Kubátová

Klientka Markéta - 3 měsíce s Lýdou a 10 kg dole !!!

před

po

Klientka Markéta - 3 měsíce s Lýdou a 10 kg dole !!!

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví. Jak už to tak bývá, tak špatné stravovací návyky, pokulhávající životospráva a vůbec celkově studentský život se na mě a hlavně na mé váze dosti podepsal.

Dříve jsem si myslela, že dieta ve formě sníst toho co nejméně a hlavně light potraviny, mě dostane na vytouženou váhu. Dnes už vím, o co se jedná a vím, že být zdravá a krásná neznamená utrpení ani hladovění.

O této společnosti jsem se dozvěděla z časopisu Dieta a dlouho jsem přemýšlela, zda se jim svěřit do péče. Trochu mě ovšem musela popíchnout i rodina, ale dík jim za to. 

Mohla jsem se setkat se suprovým profesionálním kolektivem, který mě moc pomohl. Ta čísla na váze už byla opravdu hrozivá a začínala jsem pomalu nemít ráda sama sebe. Moje specialistka Mgr. Lýdie Stodolová mě na první informační schůzce vše dopodrobna vysvětlila a už nebylo o čem přemýšlet. Je prostě čas začít něco dělat. Je opravdu potřeba slyšet názor odborníka, aby se člověk odhodlal a stále to pouze neodsunoval na druhou kolej. Díky správně sestavenému jídelníčku a dobrým radám jsem se pomalu, ale jistě pustila do své nové životní etapy.

Dozvěděla jsem se důležité informace o skladbě jídelníčku, vhodných a nevhodných potravinách. A dále i  o tom, že psychická a fyzická kondice je nedílnou součástí správné životosprávy. Od své specialistky jsem na každé návštěvě dostala spoustu tištěných materiálů, které mě pomáhaly ať už při výběru vhodných potravin, receptů tak i jak vyzrát na vánoční období a jak asertivně vystupovat při svátečních návštěvách.

Se světem zdraví jsem během svého tří měsíčního programu zhubla téměř 10kg, z toho bylo 8 kg tuku. Není nic lepšího než když vám je volné oblečení, které jste nosila. Můžete obléci věci, které byly schované na dně skříně a okolí vás chválí jak moc vám to sluší.

Vyzkoušela jsem i doplňky pro hubnutí a mohu jen doporučit, užívala jsem Siluettku a čaj In Thermo. Skvělí pomocníci. Už je to přes dva měsíce co jsem program skončila a musím říct, že mě už  neláká vrátit se k předešlému jídelníčku. Proč taky?? Neříkám, že je vše na 100 % . Občas prostě potřebuji obalit nervovou soustavu, takže  kostička kvalitní čokolády nebo dvě deci vína mě prostě dohoní, ale důležité je pro mě, že se cítím skvěle, šťastně a spokojená ve svém těle. Mám pravidelnou pohybovou aktivitu 2-3 hodiny týdně a ty endorfiny a dobrý pocit po cvičení jsou nenahraditelné. Mojí velkou motivací v hubnutí a v nalezení té správné cesty je i plánované těhotenství. Chtěla jsem pro sebe udělat maximum, abych věděla jak se stravovat a dokázat se s touto životní změnou lépe vyrovnat a aby  přibraná kila zase rychle zmizela.

Chtěla bych touto formou moc poděkovat své specialistce Lýdě a celému kolektivu trutnovské pobočky Bodyhelp za lidský a profesionální přístup, za dobré rady a velkou pomoc.

Vřele doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout. Tato investice se vyplatí. Budete šťastní a bude
vám skvěle. :-)


Hezký den
Markéta 24, Vrchlabí

Tabulka výsledků

Markéta Kubátová

Věk: 31
Výška: 175 cm
-9.1 kg
před po
Hmotnost 82.2 kg 73.1 kg
Obvod pasu 88 cm 82 cm

Další příběh

před

po

Ivana Hájková

Vejdu se opět do svého oblíbeného oblečení

Rozhodla jsem se navštívit poradnu Svět zdraví, protože jsem byla naprosto bezradná při snižování své nadváhy. Snažila jsem se co nejpoctivěji...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 9 - Horní Počernice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů