Veronika P.

Konečně jsem spokojená sama se sebou

před

po

Konečně jsem spokojená sama se sebou

Během studia na vysoké škole jsem během pěti let přibrala 15 kg. Díky stresu při zkouškách se snadno z mých 68 kg stalo 83 kg. I přesto, že jsem se snažila hodně sportovat (od jízdy na koloběžce, běhu, turistiky až po badminton), díky nedostatku času byl můj jídelníček někdy až na posledním místě.

Často jsem byla bez energie, unavená a nespokojená se svým vzhledem. Tatínek začal docházet do poradny Světa zdraví a přemluvil mě, abych chodila s ním. Velkým impulzem pro mou změnu byla žádost mého přítele o mou ruku. Představila jsem si sama sebe ve svatebních šatech a věděla jsem, že musím své stravování změnit, abych vypadala podle svých představ.

Teorii zdravé stravy jsem měla nastudovanou, potřebovala jsem jen impuls a dohled. Ve Světě zdraví mi doporučili potraviny, které jsou pro mě vhodné a nevhodné. Dozvěděla jsem se, jak správně je kombinovat a v kterém denním čase je konzumovat. Během několika týdnů jsem se začala cítit lépe a váha šla dolů. Za poslední rok jsem zhubla 12 kilo, ve svatebních šatech jsem vypadala podle mých představ a konečně jsem spokojená sama se sebou.

V budoucnu bych ráda tento životní styl udržela a nedopustím, abych opět sklouzla do starých kolejí:)

 

Veronika P.

Věk: 25
Výška: 168 cm
-12.2 kg
před po
Hmotnost 83.2 kg 71 kg
Obvod pasu 103 cm 89 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Dagmar Havlíčková

Investice do zdraví  se vždy vrátí!

Dobrý den, jmenuji se Dagmar a je mi 57 let. Během posledních pěti let jsem přibrala na váze 22 kg. Do Světa zdraví mne přivedl můj partner, který...

-12 kg
Poradna
SUNKINS a.s.

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů