Simona Hrnčiříková

Konečně mám sama ze sebe radost

před

po

Konečně mám sama ze sebe radost

Již delší dobu jsem věděla, že se sebou musím začít něco dělat, ale neměla jsem pevnou vůli.

S váhou jsem dříve nikdy moc problémy neměla. Po narození mých dvou úžasných dětí a při mé pracovní činnosti (nepřetržitý provoz a noční směny) jsem ale začala mít velkou nadváhu. Bylo to hlavně kvůli mému životnímu stylu. Nepravidelná strava, večer skleničky vína a dobré sýry...

Letos v únoru jsem se rozhodla zajet do Světa zdraví ve Žďáře nad Sázavou a nikdy svého rozhodnutí nebudu litovat.

Ujala se mě paní Hana Sobotková. Jí a celému týmu ve Žďáře nad Sázavou děkuji za vše, jak mi ve všem pomohly, poradily, podpořily.

Paní Hana Sobotková mi vysvětlila, co a jak mám jíst, jak cvičit a celkově jak se o sebe starat. Díky její pomoci jsem zatím za 4 měsíce zhubla 7,5 kg, v pase -8 cm, v bocích -9 cm a ještě nekončím.

Konečně mám sama ze sebe radost, ale hlavně moc děkuji paní Haně Sobotkové za vše, jak se o mě stará, a ještě jednou děkuji celému týmu ve Žďáře nad Sázavou. Jejich milé a slušné chování je něco neuvěřitelného.

Díky za vše!

Simona Hrnčiříková

Věk: 44
Výška: 153 cm
-7.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.8 kg 61.3 kg
Obvod pasu 84 cm 76 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Michaela Dobrá

Odložené oblečení ve skříni mohu opět s nadšením nosit

Bývala jsem štíhlá. Bývala jsem sebevědomá a spokojená… Bývala jsem veselá a společenská, měla se ráda… Pak jsem se vdala a postupem...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 4 - Budějovická

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů