Jana K.

Konečně se cítím lépe

před

po

Konečně se cítím lépe

Jmenuji se Jana, již několik let jsem měla nadváhu. Problém jsem chtěla řešit již v loňském roce, kdy jsem byla objednána na 1. návštěvu do Světa zdraví. V té době jsem však pečovala o nesoběstačného otce a nezbýval mi čas na to, abych se zabývala sama sebou, proto jsem tuto návštěvu zrušila.

Po loňských Vánocích jsem si řekla: „A dost!“

Měla jsem 2 velké motivace:
- Mám artrózu kolenního kloubu a redukce hmotnosti je proto vhodná.
- Svatba mého syna v červenci, na které jsem chtěla dobře vypadat.

Objednala jsem se opět na 1. návštěvu do Světa zdraví, kde mi poradili na míru ušitý zdravý způsob stravování, sestavili mi vzorový jídelníček, seznam doporučených a nedoporučených potravin. Přiznám se, že jsem si tato doporučení modifikovala i sama tak, aby mi strava vyhovovala. Zakoupila jsem si videa na kardio a core trénink a celkem 4x týdně jsem cvičila, 3x týdně podle videí, 1x týdně chodím cvičit power jógu.

Zjistila jsem, že po úpravě jídelníčku a cvičení šla kila dolů a to mě povzbudilo k dalšímu pokračování tohoto zdravého životního stylu. Celkem jsem zhubla za 6 měsíců 10kg.

Chtěla bych tímto poděkovat všem výživovým specialistům Světa zdraví, kteří se mi věnovali, za jejich odborný a laskavý přístup. Mohu jen opravdu doporučit všem zájemcům, kteří se potýkají s nadváhou nebo obezitou a chtějí ji řešit.

Jana K.

Věk: 56
Výška: 167 cm
-8.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 75.7 kg 66.9 kg
Obvod pasu 96 cm 91 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslava Hejná

Moc děkuji za milou pomoc paní Fílové, protože její přístup mi pomáhal vydržet

Je leden a moje váha je 78 kg, při výšce 168 cm. Je to katastrofa, alespoň pro mne. Cítím se špatně. Jsem nafouklá, unavená, otékají a bolí mě...

-7 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Teplice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů