Anna Pospíšilová

Konečně si kupuji oblečení, které se mi líbí, ne do kterého se vejdu.

před

po

Konečně si kupuji oblečení, které se mi líbí, ne do kterého se vejdu.

Dobrý den, jmenuji se Anna Pospíšilová a je mi 33 let. Zhruba před rokem jsem se rozhodla, že se pokusím změnit si život a konečně zatočím se svými kilogramy. Mé předchozí pokusy byly neúspěšné. Něco ubylo, pak zase přibylo. Díky své slabé vůli jsem dlouho nevydržela, a navíc jsem dělala zbytečné chyby.

Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou profesionálů

Dnes jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou profesionálů, potřebovala jsem ukázat tu správnou cestu. Jíst ty správné potraviny ve správné úpravě a ve správný čas. Už jsem se sama sobě skutečně nelíbila, bylo načase s tím konečně něco začít dělat. Teď nebo nikdy. Obezita mě trápila již delší dobu a spolu s ní jsem řešila i zhoršující se zdraví – úbytek energie, zadýchávání při běžných činnostech, častá nachlazení, špatné krevní hodnoty. Toto vše jsem vyřešila.

Nová jídla vařím s radostí

Dostala jsem výživový plán, podle kterého jsem vyřadila ze své stravy nedoporučené potraviny, a začala se více hýbat. Jídla, která si nyní vařím, jsou jednodušší na přípravu a rozšířila jsem si obzory v použitých surovinách. Nejtěžší pro mě bylo nezapomínat pravidelně jíst a pít a neustále přemýšlet o skladbě svého jídelníčku dopředu. Tyto věci jsem dříve neřešila.

Nyní se cítím výborně

Po roce ve Světě zdraví se cítím výborně. Nejenže jsem zdravá a mám dostatek energie, navíc se mi zvýšilo sebevědomí. Změn si všimlo i mé okolí. Konečně si mohu kupovat oblečení, které se mi líbí, ne do kterého se vejdu. Na nastaveném režimu nehodlám nic měnit a doufám, že dolů půjdou další kila. Doporučuji všem, kteří váhají. Neváhejte, opravdu to stojí zato.

Pospíšilová Anna

Anna Pospíšilová

Věk: 33
Výška: 172 cm
-24.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 100 kg 75.7 kg
Obvod pasu 104 cm 83 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Kamila Majerčínová Klofáčová

Stres, životní krize, prostě život. Už delší dobu jsem byla unavená a nespokojená

Už delší dobu jsem věděla, že se sebou musím něco udělat. S přibývajícími léty kila letěla neustále nahoru. Stres, životní krize, zaměstnání, škola...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Kladno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů