Kateřina Buriánková

Konečně vím, co znamená "zdravě jíst"

před

po

Konečně vím, co znamená "zdravě jíst"

Když jsem se poprvé rozhodla k návštěvě Světa zdraví, netrpěla jsem výraznou nadváhou či obezitou. Spíše jsem nebyla úplně spokojená se svým vzhledem, cítila jsem se často unavená a měla jsem neodbytný pocit, že po zdravotní stránce můj organismus není zcela v pořádku. Musím přiznat, že jsem byla i zvědavá, jaké se dozvím nové informace a jak dopadne měření mých osobních hodnot.

Na prvníkonzultaci jsem se tedy objednala především proto, abych se nechala změřit a abych věděla, jak na tom jsem. Výsledky nedopadly vyloženě špatně, ale upřímně řečeno, čekala jsem lepší hodnoty. Toto zjištění spolu s velice milým a současně lidským přístupem nutriční specialistky (Renata Vidová - Brno) mě motivovalo k tomu, abych se na první konzultaci objednala na základní 3 měsíční program.

Zpočátku jsem se musela hodně soustředit na změnu stravovacích návyků, ale časem jsem si vše zažila a už to beru jako samozřejmost. Již po několika dnech jsem začala vnímat, že se cítím lépe - nebyla jsem tolik unavená a necítila jsem "těžko v žaludku" po jídle. Pravda je, že stejně jako každá změna životního stylu, i změna stravovacích návyků vyžaduje pevnou vůli a odhodlání dosáhnout svého vysněného cíle. Ae výsledek určitě stojí za tu námahu.

Za tři měsíce základního programu se mi bez jakéhokoliv trápení podařilo snížit váhu o 8 kg a konečně jsem spokojená se svým vzhledem.

Pro mě osobně je však ještě důležitější jedno zásadní zjištění. Vždycky jsem si myslela, že když chce člověk zhubnout nebo udržovat váhu, tak nesmí jíst a k tomu se navíc musí dřít někde v posilovně. Sama sebe jsem tímto způsobem několik let omezovala a dlouhodobé výsledky se stejně nedostavily. Zjistila jsem,že je naopak nutné jíst často, hodně a pravidelně stravu doporučenou nutričním specialistou. A k tomu dodržovat pitný režim.

Každému, kdo chce dlouhodobě udělat něco pro své zdraví a také pro svůj vzhled, mohu konzultaci ve Světě zdraví jedině doporučit. Nespoléhejte se na zázračné hubnoucí pilulky a různé diety, které slibují "instatní" výsledky během několika dní, ale začněte se stravovat rozumně a tak, jak to Vašemu tělu skutečně prospěje.

S pozdravem

Ing. Buriánková Kateřina

Kateřina Buriánková

Věk: 40
Výška: 164 cm
-7.9 kg
před po
Hmotnost 62.7 kg 54.8 kg
Obvod pasu 70 cm 61 cm

Další příběh

před

po

Andrea Chuchlová - Cikhartová

Moje velikost kalhot se vyšplhala na č. 40, nebyl čas na experimenty..

V roce 2011 jsem měla nehodu, absolvovala jsem operace obou kolen a to hned dvakrát. Rehabilitace v nemocnicích a rhb. ústavech trvala...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2 - Vinohrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů