Jana Bednářová

Má cesta ke změně, aneb "nikdy není pozdě"

před

po

Má cesta ke změně, aneb "nikdy není pozdě"

Jednoho dne mi to nedalo a já stoupla na váhu a uviděla neuvěřitelnou cifru, 99 kg při výšce 172 cm. Opravdu mě to vyděsilo, a tak jsem si řekla, že musím něco se sebou udělat. Náhodou jsem na internetu narazila na "Svět zdraví", tak jsem odepsala, objednali mně a už to šlo. Něco jsem o zdravé výživě věděla od mého syna, ale každý člověk je jiný. Jídelníček jsem poctivě zapisovala a dokonce mně to i bavilo. Výsledek se dostavil a váha šla dolů. Do poradny jsem chodila velice ráda, byl to pro mně takový příjemný relax, paní Iveta Lišková byla moc fajn. Díky snížení váhy mně po roce přestala trápit bolest patní ostruhy, zkrátka nikdy není pozdě. Ničeho nelituji, ba naopak. Děkuji a celému kolektivu přeji jen to nejlepší.

Tabulka výsledků

Jana Bednářová

Věk: 65
Výška: 172 cm
-14.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 99.9 kg 85.9 kg
Obvod pasu 100 cm 87 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Helena Čejková

Za rok jsem zhubla o 10 kg a můj metabolický věk se snížil na 46 let (původně 73let)

Do poradny "Svět zdraví" jsem šla s cílem zhubnout kvůli svému zdraví. Dlouhodobě beru léky na sníženou činnost štítné žlázy, na vysoký tlak a bolí...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Poděbrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů