Lucie Langmajerová

Výsledky základní diagnostiky mě šokovaly! O to větší byla motivace všechno změnit

před

po

Výsledky základní diagnostiky mě šokovaly! O to větší byla motivace všechno změnit

Bylo to v létě 2016, kdy jsem se zastavila před zrcadlem a řekla si, že takhle to dál nejde.

Moje první jídlo byl oběd

Při mé výšce 155 cm jsem měla skoro 64 kg. Moje první jídlo byl oběd, nesnídala jsem, ani nesvačila. Málo jsem pila, neměla jsem žádný pohyb, milovala jsem smažená jídla, zábavu... A tím, že jsem byla neustále unavená, tak jsem hodně spala. Rozhodla jsem se začít něco se sebou dělat.

Stačilo zaplatit dvě stovky

Na internetu mě zaujala nabídka Světa zdraví, která za cenu 200 Kč slibovala celkovou diagnostiku těla, konzultaci s výživovým poradcem. Řekla jsem si, že v životě jsem za zbytečnosti utratila více peněz a vyplnila jsem objednávací formulář. Neuběhly ani dva dny a kontaktovala mě asistentka pobočky Světa zdraví v Teplicích, aby se mnou sjednala schůzku s výživovou poradkyní. Nastal den „D“ a já se vydala odhodlaně vstříc novému životu.

Asistentka byla příjemná. Výsledky už mě tolik nepotěšily

Při vstupu mě přivítala usměvavá a velice milá asistentka, která provedla základní měření – sdělila jsem jen věk a výšku a certifikovaný přístroj vyjel vše. Nestačila jsem se divit. Má výživová poradkyně Jitka Fílová mi vysvětlila, co veškeré údaje znamenají. 

Zjistila jsem, že mé tělo má nedostatečné množství vody, mám nadváhu a mám v těle hodně tuku. Ale měla jsem i více svalové hmoty, což nebylo na škodu. Dostala jsem doporučení, jak se mám stravovat. Jaké potraviny ano, jaké ne. Že skutečně musím jíst častěji denně, více pít a pokud přidám pohyb, půjde hubnutí snadněji.

Byla jsem v šoku. Ale právě to mě nakoplo

Dodnes vidím, jak sedím a říkám si pro sebe – to přece není možné. To jsem na tom tak špatně? Ano, udělám s tím něco! Začala jsem se stravovat dle doporučení mé poradkyně a kompletně jsem změnila stravovací návyky. Nebylo o tom, že bych přestala jíst, to je špatně. Tělo nesmí hladovět, ale má mít přísun, aby si netvořilo tukové zásoby.

S pohybem to šlo mnohem lépe

K tomu jsem přidala pohyb a má váha šla pomalu dolů. Nešlo o to zhubnout během měsíce 10 kg, jak vám dneska kdekdo slibuje. Ale hubnout zdravě a pod dozorem s konzultací. Cvičení mě začalo bavit, takže jsem si našla i jiné cviky a zařadila je k těm, které jsem už praktikovala.

Jídla, která jsem jedla, mi chutnala. Byla kaloricky nižší, ale pro tělo značně prospěšnější. Váha šla pomalu ale jistě dolů. Začala jsem na sobě pociťovat změnu jak fyzicky, tak psychicky. Přestala jsem být unavená, měla jsem více energie a začala jsem se více usmívat.

Reakce blízkých mě motivovaly a dělaly mi radost

Změny si začalo všímat i mé okolí, každá pochvala mě motivovala jít dál a nepřestávat. V současné době uběhlo 10 měsíců od mé počáteční cesty. Mám dole 9,5 kg, z toho jen 8 kg činní tuk. Voda v mém těle se dostala na normální úroveň a já vidím i na své pleti, že vypadá lépe.

Všechno závisí jen na nás

Je na každém z nás, jak se budeme chovat ke svému tělu. Ono nám to vždy patřičně vrátí. Nemusí to být hned, ale věřte, že nejde jen o krásnou postavu. Důležité je hlavně zdraví, které máme všichni jenom jedno. A to bychom si měli hýčkat!

ČLOVĚK MUSÍ JENOM CHTÍT. ALE PRÁVĚ TO SLŮVKO „JENOM“ JE HODNĚ DŮLEŽITÉ. VĚŘÍM, ŽE I VÁM SE PODAŘÍ DOSÁHNOUT SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ!

Závěrem bych chtěla poděkovat mé poradkyni Jitce a její milé asistentce za vše, co pro mě dělaly!

Tabulka výsledků

Lucie Langmajerová

Věk: 45
Výška: 155 cm
-10.7 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 62.6 kg 51.9 kg
Obvod pasu 83 cm 69 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Alena Kailová

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Můj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů