Hana Hrochová

Mám dole 28 kg.

před

po

Mám dole 28 kg.

Dobrý den, jmenuji se Hana a je mi 46 let. Do Světa zdraví jsem se přihlásila, když už má váha volala na poplach. Při výšce 174 cm jsem vážila strašných 112,9 kg. Jedla jsem málo a stejně jsem tloustla každým nádechem. Dlouho jsem na internetu hledala kam se obrátit.

Zvolila jsem Svět zdraví v Trutnově a udělala jsem dobře. Ujala se mě Mgr. Lýdie Stodolová, které touto cestou moc děkuji. Naučila jsem se jíst zdravě, hlavně bez hladu a cítím se moc dobře.

 

Po roce mám dole 28 kg a v pase méně o 29 cm, boky mám menší o 14 cm.

 

Jsem moc spokojená a doufám, že v budoucnu budu pokračovat na této cestě za zdravím.

Ještě jednou moc díky.

Tabulka výsledků

Hana Hrochová

Věk: 48
Výška: 174 cm
-28.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 112.9 kg 84.9 kg
Obvod pasu 100 cm 90 cm

Další příběh

před

po

Lucie Krejčová

Se Světem zdraví lze hubnout bez hladovění.

  Můj příběh  Dobrý den, chci se s Vámi podělit o svůj příběh. Problémy s váhou jsem měla už od základní školy. I tehdy jsem se...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Brno

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 099
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů