Hana Hrochová

Mám dole 28 kg.

před

po

Mám dole 28 kg.

Dobrý den, jmenuji se Hana a je mi 46 let. Do Světa zdraví jsem se přihlásila, když už má váha volala na poplach. Při výšce 174 cm jsem vážila strašných 112,9 kg. Jedla jsem málo a stejně jsem tloustla každým nádechem. Dlouho jsem na internetu hledala kam se obrátit.

Zvolila jsem Svět zdraví v Trutnově a udělala jsem dobře. Ujala se mě Mgr. Lýdie Stodolová, které touto cestou moc děkuji. Naučila jsem se jíst zdravě, hlavně bez hladu a cítím se moc dobře.

 

Po roce mám dole 28 kg a v pase méně o 29 cm, boky mám menší o 14 cm.

 

Jsem moc spokojená a doufám, že v budoucnu budu pokračovat na této cestě za zdravím.

Ještě jednou moc díky.

Tabulka výsledků

Hana Hrochová

Věk: 48
Výška: 174 cm
-28.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 112.9 kg 84.9 kg
Obvod pasu 100 cm 90 cm

Další příběh

před

po

Eva Víšková

V důchodu jsem začala přibírat. Cítila jsem se hrozně unavená a začaly mi i bolesti

Nikdy jsem neměla problém s váhou, a proto jsem nemusela držet žádnou dietu. Až s odchodem do důchodu jsem začala přibývat na váze.   Váha...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů