Marie Kubíčková

Mám spoustu energie. I po náročném pracovním dni

před

po

Mám spoustu energie. I po náročném pracovním dni

Jednoho dne jsem si uvědomila, že do 50. narozenin mi zbývají už jen 3 roky a jestli to půjde takhle dál, nadělím si k nim rovných 100 kilogramů. Možná bych to stihla i dřív. Dalším impulzem k návštěvě Světa zdraví byl pohled do zrcadla ve zkušební kabince při nákupu oblečení, resp. při pokusu o nákup.

Důležitá rozhodnutí se nemají odkládat

Tak jsem se objednala, už s tím, že pokud mě to finančně neohrozí, půjdu do toho rovnou. Důležitá rozhodnutí se nemají odkládat. Nejsem chronická dietářka. Nikdy jsem se nepokoušela sama o nic radikálního, snad jen omezit cukr a vyložené nedobroty. Dlouho jsem to ovšem nevydržela a výsledek se rovnal nule. Bylo mi tedy jasné, že bez odborné rady, pomoci a „dozoru statného ošetřovatele“ se neobejdu.

Neuměla jsem si vůbec představit, co mě čeká

Vstřícnost, s jakou jsem se setkala, mě ohromila. Se svou výživovou specialistkou jsme si nejdříve řekly, jak na tom jsem, co dělám špatně a jak to bude po novém. Výživový plán jsem vzala za svůj jako učebnici. Oprášila jsem trekingové hole a po krátké době přidala i cvičení doma. Chůzi dávám přednost i v běžném životě. V současné době cvičím venku, v lese a přidala jsem i běh na kratší vzdálenosti.

Po půl roce mám 7 kilo dole a stále hubnu

Přibyla mi svalová hmota a přestaly mě bolet hroutící se klenby na nohách. Díky zdravějšímu jídelníčku jsem bez léků snížila cholesterol. Mám spoustu energie, a to i po náročném pracovním dni. Už se nevyhýbám obchodům se sportovním oblečením. Zdravě a často jím. Nové stravovací a pohybové návyky jsou neměnné, protože mi prospívají. Mám ráda své nové, měnící se tělo a dobře se o něj starám. 

Všechno začalo v hlavě před zrcadlem

Přátelé, myslete na to, že začátek je vždy těžký. Ale s pomocí a ohleduplným vedením speciallistů ze Světa zdraví může zhubnout opravdu KAŽDÝ. Napsala bych i víc, ale venku je hezky, jdu chodit, běhat, cvičit...

Tabulka výsledků

Marie Kubíčková

Věk: 48
Výška: 165 cm
-7.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 83.8 kg 76.7 kg
Obvod pasu 105 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Zdeněk Hněvkovský

Změnil jsem celkově všechny mé stravovací návyky, jím 5x denně a zhubl jsem 8 kg čistého tuku, bez úbytku svalové hmoty.

Nezvolil jsem vhodný rok na hubnutí, vzhledem k tomu, že od začátku června jsem byl na antibiotikách a měl jsem vysoké CRP. V nemocnici nemohli...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Poděbrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů