Marie Kubíčková

Mám spoustu energie. I po náročném pracovním dni

před

po

Mám spoustu energie. I po náročném pracovním dni

Jednoho dne jsem si uvědomila, že do 50. narozenin mi zbývají už jen 3 roky a jestli to půjde takhle dál, nadělím si k nim rovných 100 kilogramů. Možná bych to stihla i dřív. Dalším impulzem k návštěvě Světa zdraví byl pohled do zrcadla ve zkušební kabince při nákupu oblečení, resp. při pokusu o nákup.

Důležitá rozhodnutí se nemají odkládat

Tak jsem se objednala, už s tím, že pokud mě to finančně neohrozí, půjdu do toho rovnou. Důležitá rozhodnutí se nemají odkládat. Nejsem chronická dietářka. Nikdy jsem se nepokoušela sama o nic radikálního, snad jen omezit cukr a vyložené nedobroty. Dlouho jsem to ovšem nevydržela a výsledek se rovnal nule. Bylo mi tedy jasné, že bez odborné rady, pomoci a „dozoru statného ošetřovatele“ se neobejdu.

Neuměla jsem si vůbec představit, co mě čeká

Vstřícnost, s jakou jsem se setkala, mě ohromila. Se svou výživovou specialistkou jsme si nejdříve řekly, jak na tom jsem, co dělám špatně a jak to bude po novém. Výživový plán jsem vzala za svůj jako učebnici. Oprášila jsem trekingové hole a po krátké době přidala i cvičení doma. Chůzi dávám přednost i v běžném životě. V současné době cvičím venku, v lese a přidala jsem i běh na kratší vzdálenosti.

Po půl roce mám 7 kilo dole a stále hubnu

Přibyla mi svalová hmota a přestaly mě bolet hroutící se klenby na nohách. Díky zdravějšímu jídelníčku jsem bez léků snížila cholesterol. Mám spoustu energie, a to i po náročném pracovním dni. Už se nevyhýbám obchodům se sportovním oblečením. Zdravě a často jím. Nové stravovací a pohybové návyky jsou neměnné, protože mi prospívají. Mám ráda své nové, měnící se tělo a dobře se o něj starám. 

Všechno začalo v hlavě před zrcadlem

Přátelé, myslete na to, že začátek je vždy těžký. Ale s pomocí a ohleduplným vedením speciallistů ze Světa zdraví může zhubnout opravdu KAŽDÝ. Napsala bych i víc, ale venku je hezky, jdu chodit, běhat, cvičit...

Tabulka výsledků

Marie Kubíčková

Věk: 48
Výška: 165 cm
-7.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 83.8 kg 76.7 kg
Obvod pasu 105 cm 85 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Daniel Bár

Už se nemusím tahat s desetikilovým batohem. Vím, jak jíst, abych zhubnul a nehladověl

Několik let jsem se snažil zhodit nějaké to kilo, které jsem přibral především díky změně povolání a s tím spojenému stresu. Ten jsem...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Třinec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

494 039
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů