Eliška S.

Mám víc energie a chuti na různé aktivity, což v poslední době u mě upadalo.

před

po

Mám víc energie a chuti na různé aktivity, což v poslední době u mě upadalo.

Moje váha stoupala

Jmenuji se Eliška, je mi 72 let, před 6 lety jsem odešla do důchodu a to s velkými obavami, že když opustím zaměstnání a budu žena v domácnosti, kde budu vařit, začnu nabírat na váze. Po celý život jsem se obávala nadváhy, kterou jsem vlastně trpěla. Díky tomu jsem měla různé zdravotní problémy. Zkoušela jsem se stravovat makrobioticky, ale po čase mě to nedávalo smysl, protože jsem doma nikoho nepřesvědčila a musela vařit klasickou stravu i když určité prvky makrobiotiky zachovávám. Bohužel moje váha stoupala při výšce 164 cm jsem vážila 85 kg. Stále se mě to drželo jako klíště.

Až jsem při jedné akci narazila na “Svět zdraví“ a tam mě bylo nabídnuto vyšetření, doporučena určitá léčba mých potíží a strava k mému typu, po půl roce jsem shodila 5 kg což se mě za poslední léta nepodařilo, ani omylem. Už jsem nedoufala, že by to v tomto věku bylo možné. A je, a jsem tomu moc ráda. Mám víc energie a chuti na různé aktivity, což v poslední době u mě upadalo.

Ráda budu v tomto směru pokračovat dál

Myslím, že to mohu doporučit všem, kteří to díky věku už vzdali, je to o pravidelném stravování a nedovolit tělu strádat. S pomocí komplexní nutriční typologie a paní Ing. Ireny Lukášové, která se mě po celou doby věnuje i se svým týmem spolupracovnic, lze dosáhnout pozitivních výsledků. Děkuji všem, co se mě věnují, ráda budu v tomto směru pokračovat dál.

Tabulka výsledků

Eliška S.

Věk: 72
Výška: 163 cm
-5.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 85.2 kg 80.1 kg
Obvod pasu 106 cm 102 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jana Dolejšová

Přestala jsem kouřit, kila ale začala přibývat. Musela jsem s tím něco dělat

S příchodem čtyřicítky jsem se necítila dobře. Byla jsem unavená a vyčerpaná. Rozhodla jsem se přestat kouřit a myslela jsem si, že se tím vše...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

494 039
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů